Reikia vilnieciu isminties del servisu

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė BBD » 2015 Bir 27 13:30

Bronislavas rašė:Tai, ko tau reikia

good aciu :) bandysiu pirmadieni prisiskambint
BBD
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2015 Bir 21 13:50
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.9

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Gintarinispasatas » 2015 Lie 12 14:45

Sveiki. Ieskau zmogaus/serviso, kuris uzsiima kebulu dazymais. Reiktu sutvarkyti ir nudazyti galini bamberi bei pakeisti galini dangti ir ji nudazyti. Gal kas zino kur patikimai ir uz protinga kaina atliktu siuos darbus?
Audi B4 sedanas TDI 1Z + remap`as (perleista)
B5 sedanas TDI AFN + remap'as (perleistas)
A4 B6 avantas TDI AVF + remap`as(perleista)
Passat B5+ 1.9 TDI 4motion EX
Skoda octavia scout 4x4 +remap'as EX
Skoda octavia 2.0 TDI CR 4x4 EX
Volvo S60 2.4D
Vartotojo avataras
Gintarinispasatas
 
Pranešimai: 1642
Užsiregistravo: 2011 Bal 09 21:48
Miestas: Anyksciu raj. - Norvegija
Has thanked: 88 times
Been thanked: 56 times
Passat modelis: B5.5
Variklis: AVF

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Szlachta » 2015 Lie 26 23:53

Sveiki gal kas galetu parekomenduoti kur vilniuje galima padaryti turbinos diagnostika ir pravalyti turbina kad kainos nebutu dideles?
Szlachta
 
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2013 Rgp 20 22:52
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė copymaster » 2015 Lie 27 09:57

Szlachta rašė:Sveiki gal kas galetu parekomenduoti kur vilniuje galima padaryti turbinos diagnostika ir pravalyti turbina kad kainos nebutu dideles?

tiukus uzsiema remontais privaciai, parasyk PM.
http://www.passat-club.lt/forum - cosy place for crazy people... :)
Vartotojo avataras
copymaster
 
Pranešimai: 8034
Užsiregistravo: 2009 Gru 29 18:12
Miestas: VILNIUS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 67 times
Passat modelis: B3
Variklis: 1,9d 50kW 1Y

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė BBD » 2015 Rgp 05 10:22

Sveiki,reikalingas elektrikas kad pakeist airbaga,vairo padities davykli, duru spina , pravest laidus ir t.t nebrangiai ir kokybiskai :idea:
BBD
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2015 Bir 21 13:50
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.9

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė <rPg> » 2015 Spa 14 21:18

Klausimas ne del gedimo, bet visvien susijes su eksploatacija. Kur Vilniuj galima nusipirkt R17 zieminiu restauruotu padangu, kad garantija bent sezonui duotu? Gal kas pirke ar turit kokiu atsiliepimu?
<rPg>
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2011 Rgs 17 20:30
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė dainiusdmx » 2015 Spa 15 06:12

<rPg> rašė:Klausimas ne del gedimo, bet visvien susijes su eksploatacija. Kur Vilniuj galima nusipirkt R17 zieminiu restauruotu padangu, kad garantija bent sezonui duotu? Gal kas pirke ar turit kokiu atsiliepimu?

Nepirk restauruotu ypac R17 ,kad ir su garantija .Ant montavimo daugiau isleisi .Geriau jau kokias kinietiskas ar devetas normalias.
PaveikslėlisPASSAT B5 1.9 TDI 81KW+ remap
Vartotojo avataras
dainiusdmx
 
Pranešimai: 1410
Užsiregistravo: 2011 Spa 08 15:44
Miestas: Vilnius
Has thanked: 1 time
Been thanked: 31 times
Passat modelis: B5
Variklis: 1.9 TDI (AFN)~100KW

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė <rPg> » 2015 Spa 19 02:11

dainiusdmx rašė:Nepirk restauruotu ypac R17 ,kad ir su garantija .Ant montavimo daugiau isleisi .Geriau jau kokias kinietiskas ar devetas normalias.



O kas su r17 restauruotom negerai? Seip anksciau esu r15 pirkes, tai 3 metus atvazinejau be problemu, draugu irgi minimum 4 su tokiom pat vaziavo ir taip pat problemu lyg ir nebuvo.
<rPg>
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2011 Rgs 17 20:30
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė dainiusdmx » 2015 Spa 19 06:46

<rPg> rašė:
dainiusdmx rašė:Nepirk restauruotu ypac R17 ,kad ir su garantija .Ant montavimo daugiau isleisi .Geriau jau kokias kinietiskas ar devetas normalias.



O kas su r17 restauruotom negerai? Seip anksciau esu r15 pirkes, tai 3 metus atvazinejau be problemu, draugu irgi minimum 4 su tokiom pat vaziavo ir taip pat problemu lyg ir nebuvo.

Tai jums pasiseke
PaveikslėlisPASSAT B5 1.9 TDI 81KW+ remap
Vartotojo avataras
dainiusdmx
 
Pranešimai: 1410
Užsiregistravo: 2011 Spa 08 15:44
Miestas: Vilnius
Has thanked: 1 time
Been thanked: 31 times
Passat modelis: B5
Variklis: 1.9 TDI (AFN)~100KW

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Jonasja » 2015 Spa 19 11:04

as tai pasimokiau, gyvenime nepirksiu restauruotu :D atsilupineja protektorius po metu ( po garantijos)
Vartotojo avataras
Jonasja
Klubo narys
 
Pranešimai: 2108
Užsiregistravo: 2011 Gru 28 12:40
Miestas: Elektrenai - Vilnius
Has thanked: 106 times
Been thanked: 69 times
Passat modelis: B6
Variklis: 1.9 TDI 77kw (BKC)

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių