Bronislavas rašė:Tai, ko tau reikia
good aciu
Bronislavas rašė:Tai, ko tau reikia
Szlachta rašė:Sveiki gal kas galetu parekomenduoti kur vilniuje galima padaryti turbinos diagnostika ir pravalyti turbina kad kainos nebutu dideles?
<rPg> rašė:Klausimas ne del gedimo, bet visvien susijes su eksploatacija. Kur Vilniuj galima nusipirkt R17 zieminiu restauruotu padangu, kad garantija bent sezonui duotu? Gal kas pirke ar turit kokiu atsiliepimu?
dainiusdmx rašė:Nepirk restauruotu ypac R17 ,kad ir su garantija .Ant montavimo daugiau isleisi .Geriau jau kokias kinietiskas ar devetas normalias.
<rPg> rašė:dainiusdmx rašė:Nepirk restauruotu ypac R17 ,kad ir su garantija .Ant montavimo daugiau isleisi .Geriau jau kokias kinietiskas ar devetas normalias.
O kas su r17 restauruotom negerai? Seip anksciau esu r15 pirkes, tai 3 metus atvazinejau be problemu, draugu irgi minimum 4 su tokiom pat vaziavo ir taip pat problemu lyg ir nebuvo.
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių