Reikia vilnieciu isminties del servisu

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Andrius199 » 2013 Bir 17 21:24

Sveiki, šiandien nutiko toks įvykis stipriai įvažiavau į duobę. Pats kiek apžiūrėjau žalą, tai berods reikės keisti 2 variklio pagalves, kondicionieriaus dirželio įtempėjas nulūžęs ir galimai trversas įlenktas (nežinau ar šitaip ta detale kuri sulankstyta vadinasi). tai noriu paklaust kiek gali kainuoti remontas ir kur Vilniuje būtų galima aišku pigiau bet normaliai viska sutvarkyt? Pats nesu vilnietis tai nelabai žinau.
Andrius199
 

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė copymaster » 2013 Bir 17 23:03

Andrius199 rašė:Sveiki, šiandien nutiko toks įvykis stipriai įvažiavau į duobę. Pats kiek apžiūrėjau žalą, tai berods reikės keisti 2 variklio pagalves, kondicionieriaus dirželio įtempėjas nulūžęs ir galimai trversas įlenktas (nežinau ar šitaip ta detale kuri sulankstyta vadinasi). tai noriu paklaust kiek gali kainuoti remontas ir kur Vilniuje būtų galima aišku pigiau bet normaliai viska sutvarkyt? Pats nesu vilnietis tai nelabai žinau.

parasyk PM klubieciui tiukus.
http://www.passat-club.lt/forum - cosy place for crazy people... :)
Vartotojo avataras
copymaster
 
Pranešimai: 8034
Užsiregistravo: 2009 Gru 29 18:12
Miestas: VILNIUS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 67 times
Passat modelis: B3
Variklis: 1,9d 50kW 1Y

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė shiraz » 2013 Lie 08 12:29

Sveiki,
Norejau paprasyti pagalbos, kas galetu Vilniuje padet man su B5.5 1.9 96 kw., stabdziais, stabdant pries sustojant "musa" ABS., per pedala, ratai tikrai nepraslysta, nelabai komfortiska ir saugu vaziuoti, tai kame galetu buti problema, ir kas apsiimtu pagelbeti?
Dekui.
shiraz
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2013 Lie 02 12:33
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė kovarunas » 2013 Lie 08 12:53

shiraz rašė:Sveiki,
Norejau paprasyti pagalbos, kas galetu Vilniuje padet man su B5.5 1.9 96 kw., stabdziais, stabdant pries sustojant "musa" ABS., per pedala, ratai tikrai nepraslysta, nelabai komfortiska ir saugu vaziuoti, tai kame galetu buti problema, ir kas apsiimtu pagelbeti?
Dekui.

Granatos nekeitė tau? Bus gal ten kokio salidolo palike ir teisingai "nesuskaičiuoja" dantukų stabdant. Bent man taip buvo.
Vartotojo avataras
kovarunas
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Sau 03 12:27
Miestas: Vilnius
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė shiraz » 2013 Lie 08 13:13

kovarunas rašė:
shiraz rašė:Sveiki,
Norejau paprasyti pagalbos, kas galetu Vilniuje padet man su B5.5 1.9 96 kw., stabdziais, stabdant pries sustojant "musa" ABS., per pedala, ratai tikrai nepraslysta, nelabai komfortiska ir saugu vaziuoti, tai kame galetu buti problema, ir kas apsiimtu pagelbeti?
Dekui.

Granatos nekeitė tau? Bus gal ten kokio salidolo palike ir teisingai "nesuskaičiuoja" dantukų stabdant. Bent man taip buvo.


Na as nupirkes masina nekeiciau, zmogus sake gali buti ABS davikliai?
shiraz
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2013 Lie 02 12:33
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė copymaster » 2013 Lie 08 13:18

o skydelyje dega ABS zenkliukas ?
dar gali buti del skirtingu dydziu padangu arba del to kad kazkurie ratai netolygiai stabdo.
http://www.passat-club.lt/forum - cosy place for crazy people... :)
Vartotojo avataras
copymaster
 
Pranešimai: 8034
Užsiregistravo: 2009 Gru 29 18:12
Miestas: VILNIUS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 67 times
Passat modelis: B3
Variklis: 1,9d 50kW 1Y

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė shiraz » 2013 Lie 08 13:24

copymaster rašė:o skydelyje dega ABS zenkliukas ?
dar gali buti del skirtingu dydziu padangu arba del to kad kazkurie ratai netolygiai stabdo.


Seip istorija tokia, pirkau passata kuriam buvo keista pavaru deze is automato i mechana, bet ten kazkokie peckeliai dare, tai tik mechanine dali sutvarke o elektronikos ir pravadkes ten tik seip ka spejo, tai buvo paliktas automato kompas greiciu dezes, todel jis buvo atjungatas ir isimtas, viskas perprogramuota ir sutvarkyta, nes ABS iki tol neveike dege lempute ant skydelio, tai va po tvarkymo atsirado tokia beda su ABS'u.
shiraz
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2013 Lie 02 12:33
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė autopasatas » 2013 Lie 15 08:41

Jei abs muša prie mažo greičio tai bus blogai su atskaita,arba daviklis kaš kuris blogai istatytas arba abs atskaitos žiedas pažeistas.Paprasčiausias išsiaiškinimas pasijungi kompa aktualius parametrus ir važiuodamas žiūri kurio rato daviklio parodimai nesutampa su likusiu ratu, prie to rato ir lendi
autopasatas
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2013 Lie 15 08:30
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Timocha » 2013 Lie 18 12:21

Sveiki. gal kas patars gera meistriuka kuris pakeistu sia savaite pagrindini B5 1.9 TDi 81Kw passato dirza su visai pribambasais?

visas detales turiu!
Vartotojo avataras
Timocha
Klubietis kandidatas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 2012 Vas 09 21:34
Miestas: Vilnius
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time
Passat modelis: B6
Variklis: 2.0 TDi

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Fable » 2013 Lie 18 13:35

Timocha rašė:Sveiki. gal kas patars gera meistriuka kuris pakeistu sia savaite pagrindini B5 1.9 TDi 81Kw passato dirza su visai pribambasais?

visas detales turiu!


kreipkis i alkaniuka jis turi kontaktus gero zmogaus kuris gerai daro. pas ji jau ne viena klubietis keite ir visi patenkinti!
VW Passat Variant B5 1.9 TDi AFN 81Kw, 97'
Vartotojo avataras
Fable
Klubo narys
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: 2011 Vas 22 20:58
Miestas: Vilnius
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Passat modelis: B5

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias