KietasNulis rašė:Sveiki! Gal galite patarti kur nuvaziuoti kad kas paziuretu, nes man atrodo, kad mano passatas per daug kuro srebia. Pas mane B6 2.0 l DSG 125kw. seniau kazkaip mieste isipaisydavau max iki 7,5 l. Borto kompas rodydavo, o po ziemos kazkaip 10 l kaip nieko. Ratai pakolkas R16 tai kazkaip man tikrai keistai padaugejo per pedala nespaudineju vazineju padoriai. Gal kas ka patartu?
egis.d rašė:Sveiki, gal esat kas keitę gofrą (lanksčią movą) kokiam servise ir galit parekomenduot? "Dieze" nuo 120lt pakeitimas, daug kur kitur kainos 60-80lt, tai skirtumas nemažas, bet norisi kokybiškai padaryto darbo.
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių