Reikia vilnieciu isminties del servisu

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė EdvinasLT » 2014 Sau 27 22:22

Ačiū visiem už patarimus ir pasiūlymus, važiuoti tikrai pats neketinu, nebent buskyru, nes kitaip tikrai gali baigtis nepyragais ypač dar ir dujos idėtos. Na bandysiu pradžiai pas Miroslova apsilankyti ten ir pėščias galiu nueiti :) Jei dar kas kokį auksarankį pasiūlyt turit rašykit.
VW Passat 1995m. 1.8 66kW Universalas Benzinas/Dujos
VW Passat 1998m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas
VW Passat 2001m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas/Dujos
Vartotojo avataras
EdvinasLT
 
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2011 Kov 31 21:41
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.8 T

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė EdvinasLT » 2014 Sau 28 15:51

Dėkui Andrius799 už pasidalintus kontaktus sutvarkė man problemą tik gaila, kad ne namuose bėda ištiko garaže lygiai tą patį už centus būčiau pasidaręs, o čia 75 pinigai kainavo. Na nieko svarbu db viskas tvarkoje.
VW Passat 1995m. 1.8 66kW Universalas Benzinas/Dujos
VW Passat 1998m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas
VW Passat 2001m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas/Dujos
Vartotojo avataras
EdvinasLT
 
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2011 Kov 31 21:41
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.8 T

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė KietasNulis » 2014 Bal 11 15:31

Sveiki! Gal galite patarti kur nuvaziuoti kad kas paziuretu, nes man atrodo, kad mano passatas per daug kuro srebia. Pas mane B6 2.0 l DSG 125kw. seniau kazkaip mieste isipaisydavau max iki 7,5 l. Borto kompas rodydavo, o po ziemos kazkaip 10 l kaip nieko. Ratai pakolkas R16 tai kazkaip man tikrai keistai padaugejo per pedala nespaudineju vazineju padoriai. Gal kas ka patartu?
Vartotojo avataras
KietasNulis
 
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013 Bal 03 21:09
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B6
Variklis: 2.0 TDI

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Meshqis » 2014 Bal 11 22:14

KietasNulis rašė:Sveiki! Gal galite patarti kur nuvaziuoti kad kas paziuretu, nes man atrodo, kad mano passatas per daug kuro srebia. Pas mane B6 2.0 l DSG 125kw. seniau kazkaip mieste isipaisydavau max iki 7,5 l. Borto kompas rodydavo, o po ziemos kazkaip 10 l kaip nieko. Ratai pakolkas R16 tai kazkaip man tikrai keistai padaugejo per pedala nespaudineju vazineju padoriai. Gal kas ka patartu?


O realiai kiek valgo. Ne pagal borto kompą.
Passat B6 2006 universalas 2.0TDI DSG 103kW
Vartotojo avataras
Meshqis
Klubo narys
 
Pranešimai: 4495
Užsiregistravo: 2010 Spa 08 21:12
Miestas: Vilnius
Has thanked: 169 times
Been thanked: 164 times
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė KietasNulis » 2014 Bal 13 15:02

Realiai dar kaizkaip neismatavau dabar reikes truputi pavazinet tai reiks ziuret bet man atrodo kad atitinka ka borto kompas rodo:D
Vartotojo avataras
KietasNulis
 
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2013 Bal 03 21:09
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B6
Variklis: 2.0 TDI

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė EdvinasLT » 2014 Geg 04 23:26

Sveiki, gal kas perekomenduos kur Vilniuje už patrauklią kaina užsipildyti freono?
VW Passat 1995m. 1.8 66kW Universalas Benzinas/Dujos
VW Passat 1998m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas
VW Passat 2001m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas/Dujos
Vartotojo avataras
EdvinasLT
 
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2011 Kov 31 21:41
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.8 T

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Autodas » 2014 Geg 05 17:18

Gal rekomenduosit autoelektrikus?
Vartotojo avataras
Autodas
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2011 Spa 22 16:02
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Nusidejelis » 2014 Geg 06 11:34

Sveiki forumiečiai, Parekomenduokite kur dar būtų galima kreiptis dėl Passato turbinos valymo, nes TukasVS kažkodėl tai pasiplovė (padarė diagnostiką, pažadėjo paremontuoti ir jau kokias 2 sav. neatsako į skambučius)
Nusidejelis
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013 Sau 11 20:50
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė egis.d » 2014 Geg 08 10:59

Sveiki, gal esat kas keitę gofrą (lanksčią movą) kokiam servise ir galit parekomenduot? "Dieze" nuo 120lt pakeitimas, daug kur kitur kainos 60-80lt, tai skirtumas nemažas, bet norisi kokybiškai padaryto darbo.
Vartotojo avataras
egis.d
 
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2010 Geg 16 20:44
Miestas: Vilnius
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: CC
Variklis: 2.0 TDI

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Jonasja » 2014 Geg 08 13:30

egis.d rašė:Sveiki, gal esat kas keitę gofrą (lanksčią movą) kokiam servise ir galit parekomenduot? "Dieze" nuo 120lt pakeitimas, daug kur kitur kainos 60-80lt, tai skirtumas nemažas, bet norisi kokybiškai padaryto darbo.

as elektrenuose dariau 150 sumokejau su gofra, tai 120 nebloga kaina, nes ten darbelio tai yra :) Daryk dieze ;)
Vartotojo avataras
Jonasja
Klubo narys
 
Pranešimai: 2108
Užsiregistravo: 2011 Gru 28 12:40
Miestas: Elektrenai - Vilnius
Has thanked: 106 times
Been thanked: 69 times
Passat modelis: B6
Variklis: 1.9 TDI 77kw (BKC)

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių