na su tom akcijom tai tikrai rimtai cia jie uzsieme gauni bauda tokia kokia masinos muito kaina!tad uz musu pasateliu reiktu paklot apie 50000kr zodziu baisu as irgi vis galvoju butu smagu su savo atlekti cia i norge,bet nezinau ar werta rizikuot.
Passat B5.5 1.9 TDI+remap Parduotas,ieskom kito... Now: BMW F02 730Ld M sport Now: VW Caravelle 2.5 TDI Business edition
Sveiki tautieciai, jei kas gali pakonsultuot ivairiais klausimais apie Norvegija (keltai ir tt, visos smulkmenos) parasykit man i skype: vipixas aciuks