Gintarinispasatas » 2018 Geg 18 18:02
Gintarinispasatas rašė:Jonasja rašė:rasau dar cia, gal kas atsilieps kuriuonors klausimu

Parekomenduokit kur vilniuj gerai starterius tvarko? Ir kur gerai isplautu peciu po spaudimu su chemija?

Traktoriaus generatorių vežiau į žirmūnų 106,padare greit,pinigą paėmė irgi greit . Parodė ką pakeitė . Mažiau dar lakūnų g.30 ASM baltic yra. Nesilankiau ,tik mačiau pravaziuodamas.
Veziau į Zirmunus B4 starteri ,buvo visai negyvas ,tai darbas + detalės ( ne Bosch) ,pigesnes -50€ ,padarė per pusvalandį.
Audi B4 sedanas TDI 1Z + remap`as (perleista)
B5 sedanas TDI AFN + remap'as (perleistas)
A4 B6 avantas TDI AVF + remap`as(perleista)
Passat B5+ 1.9 TDI 4motion EX
Skoda octavia scout 4x4 +remap'as EX
Skoda octavia 2.0 TDI CR 4x4 EX
Volvo S60 2.4D