Jonasja rašė:as tai pasimokiau, gyvenime nepirksiu restauruotuatsilupineja protektorius po metu ( po garantijos)
Geriausia tai man buvo, kai palindau po tėvo mašina. Iš išorės restauruotos normaliai atrodo, o iš vidaus jau "išsižiojusios". O autostrada dažnai tenka jam važinėti.




reikia jau dabar rezervuotis vasariui
