Autodas rašė:Sveiki, ar įmanoma surasti servisą, kuris sutiktų užsiimti tokiu niekingu darbu, kaip durelių išardymas ir problemos suradimas. Esant bent menkiausiai minusinei temperatūrai (pakanka net minus vieno), nebeatsidaro vairuotojo durys iš lauko, o atidarius iš vidaus, nebeužsidaro, dar, tiesa, kai jas padaužymo metodu bandžiau sutaisyt, kažkas ten viduj drėbtelėjo ir dabar posūkiuose subilda, bet tai nei išsprendė mano problemą, nei pagilino, viskas tas pats, neatsidaro - neužsidaro, problema dingsta atšilus orams arba labai gerai įkaitus automobiliui, žodžiu, ar misija įmanoma surasti kažką, kas tom durim užsiimtų? Ačiū.
Manau galim išspręsti šią bėdą, tačiau reikia daugiau info. Problema kaip supratau, kad centrinis neatrakina durų, jas galima atidaryti tik du kart pabandžius atidaryt iš vidaus? Taip pat didelis klausimas kas viduje atlūžo ar iškrito. Problemas dėl ko neatsidaro esame išsprendę ne kartą, tačiau jeigu kažkas lūžta viduje spynelės, tuomet ją jau reikės keisti kadangi ji yra kniedyta ir faktiškai neardoma.Bet kokiu atveju pradžiai reikia ardyti ir žiūrėti kame bėdos.



