Reikia vilnieciu isminties del servisu

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė TukasVS » 2014 Sau 20 15:57

Autodas rašė:Sveiki, ar įmanoma surasti servisą, kuris sutiktų užsiimti tokiu niekingu darbu, kaip durelių išardymas ir problemos suradimas. Esant bent menkiausiai minusinei temperatūrai (pakanka net minus vieno), nebeatsidaro vairuotojo durys iš lauko, o atidarius iš vidaus, nebeužsidaro, dar, tiesa, kai jas padaužymo metodu bandžiau sutaisyt, kažkas ten viduj drėbtelėjo ir dabar posūkiuose subilda, bet tai nei išsprendė mano problemą, nei pagilino, viskas tas pats, neatsidaro - neužsidaro, problema dingsta atšilus orams arba labai gerai įkaitus automobiliui, žodžiu, ar misija įmanoma surasti kažką, kas tom durim užsiimtų? Ačiū.


Manau galim išspręsti šią bėdą, tačiau reikia daugiau info. Problema kaip supratau, kad centrinis neatrakina durų, jas galima atidaryti tik du kart pabandžius atidaryt iš vidaus? Taip pat didelis klausimas kas viduje atlūžo ar iškrito. Problemas dėl ko neatsidaro esame išsprendę ne kartą, tačiau jeigu kažkas lūžta viduje spynelės, tuomet ją jau reikės keisti kadangi ji yra kniedyta ir faktiškai neardoma.Bet kokiu atveju pradžiai reikia ardyti ir žiūrėti kame bėdos.
VAG automoblių kompiuterinė diagnostika ir remontas.
TukasVS
 
Pranešimai: 705
Užsiregistravo: 2011 Rgp 23 21:37
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 4 times
Passat modelis: B5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Autodas » 2014 Sau 20 17:04

Teisingai, truputį neaiškiai parašiau, pabandysiu detaliau parašyti, iš lauko pusės bandant atidaryti - rankenėlė vaikšto normaliai, bet fiziškai neatsidaro, spėju, centrinis jas atrakina. O iš vidaus atsidaro įprastai, iš pirmo karto, bet atidarius, jos nebeužsitrenkia ar kaip čia išsireikšti, na, jei norėtum važiuoti, galėtum išdribti lauk, tiesa, jei duris priremi ir prirėmus nuspaudi centrinį, jos užsikabina, bet lieka tarpas.

Bet svarbiausia, kad tikrai kažkas kažkur prišąla ar užšąla, kaip minėjau, esant pliusinei temperatūrai, problemos nėra. O dėl to, kas viduje nulūžo ar iškrito dėl trankymo, tikrai niekaip nepaveikė šitos problemos, viskas veikia - neveikia kaip visada. Tiesa, visokius atitirpiklius purškiau į visas įmanomas ertmes, poveikis nulinis.

O dėl durų ardymo savarankiškai, spėju, tokiu oru, nei rankyčių, nei kojyčių nebejausčiau:)
Vartotojo avataras
Autodas
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2011 Spa 22 16:02
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė TukasVS » 2014 Sau 20 17:12

Supratau, vienas variantas būtų spyną išvalyti nuo gamyklinio tepalo, kuris jau bus pasenęs ir viską pertepti nauju, atspariu drėgmei ir šalčiui. Jeigu niekas ten nesulūžo tai bėda turi išsispręsti. Kitas variantas, tai būtų tie patys mikriukių kontaktai atšokę, ši problema išliko ir B6-uose, tačiau simptomai kitokie, negu dabar pas Jus.
VAG automoblių kompiuterinė diagnostika ir remontas.
TukasVS
 
Pranešimai: 705
Užsiregistravo: 2011 Rgp 23 21:37
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 4 times
Passat modelis: B5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Autodas » 2014 Sau 21 12:47

TukasVS, ačiū už patarimą, tai bus pirmas variantas kurį žiūrėsiu, kai atšils, jei iki tol nerasiu ko nors, kas tuo užsiimtų, nes supratau, jei žiemą nesusitvarkysiu, matyt, nesusitvarkysiu niekada, jau praeitą žiemą buvo ši problema, sakiau, ateis pavasaris, o jau tada... bet pavasarį problema dingo, taip ir noras tvarkytis dingo.
Vartotojo avataras
Autodas
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2011 Spa 22 16:02
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė EdvinasLT » 2014 Sau 27 19:58

Help! Sveiki klubiečiai, gal kas galit parekomenduot servizia ar serviziuka, ar šiaip koki auksaranki su garažu galinti padėti rytoj? Problema tokia, kad prakiuro tikriaus benzino sistema ir varo tiesiog čiurkšle kurą lauk, baisu ir važiuoti, o problema randasi šioje vietoje. Būtu geriau kad aplink Justiniškes kur, kad reiktu kuo mažiau važiuoti... Dėkui

Paveikslėlis
Paveikslėlis
VW Passat 1995m. 1.8 66kW Universalas Benzinas/Dujos
VW Passat 1998m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas
VW Passat 2001m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas/Dujos
Vartotojo avataras
EdvinasLT
 
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2011 Kov 31 21:41
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.8 T

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė dailide » 2014 Sau 27 20:56

Tai tu gal visai niekur nevaziuok jeigu benza taip atvirai varo, dar ir variklio skiriuje. Nedaug jam reikia kad nekas butu.
dailide
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2012 Vas 16 19:48
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė EdvinasLT » 2014 Sau 27 21:21

dailide rašė:Tai tu gal visai niekur nevaziuok jeigu benza taip atvirai varo, dar ir variklio skiriuje. Nedaug jam reikia kad nekas butu.


Tai vat tame problema tai iškilus problemai radus dar į kiema rizikuodamas važiavau db stovi tai ir žiūriu kur čia ryt nuvarius, spėju geriausiai būtu ant buksyro tempt, maža kokia pro babyna kibirkšti pramuštu, o pas mane gan dažnai babydnos užpuliuoja.
VW Passat 1995m. 1.8 66kW Universalas Benzinas/Dujos
VW Passat 1998m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas
VW Passat 2001m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas/Dujos
Vartotojo avataras
EdvinasLT
 
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2011 Kov 31 21:41
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.8 T

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė petrauskasr » 2014 Sau 27 21:27

atsargiai tu :hand:
petrauskasr
 
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2011 Vas 21 12:58
Miestas: Joniskis
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė dailide » 2014 Sau 27 21:35

o ten metalines zarnele, jei taip tai nusipirk senukuose santechnines zirkles 20lt. prakirk jos kerpa metala specialei vamzdeliams kad lygiai atkirpti ir gumene zarnele uzmauk ir viskas.
dailide
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2012 Vas 16 19:48
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Andrius799 » 2014 Sau 27 21:36

EdvinasLT rašė:Help! Sveiki klubiečiai, gal kas galit parekomenduot servizia ar serviziuka, ar šiaip koki auksaranki su garažu galinti padėti rytoj? Problema tokia, kad prakiuro tikriaus benzino sistema ir varo tiesiog čiurkšle kurą lauk, baisu ir važiuoti, o problema randasi šioje vietoje. Būtu geriau kad aplink Justiniškes kur, kad reiktu kuo mažiau važiuoti... Dėkui


http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#obj=578557;6065228;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=578698,6065221&z=2000&lrs=orthophoto,stops,zebra <--gali pameginti cia, ne karta pas ji buvau, bet daznai eiles buna... pirmi du garazai po desine puse, tik ivazevus. 860090952 Miroslovas
Vartotojo avataras
Andrius799
 
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2011 Kov 11 18:17
Miestas: Vilnius
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5
Variklis: 1.9 TDI AFN 81kW

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių