Reikia vilnieciu isminties del servisu

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė wytas3 » 2013 Gru 30 19:29

Sveiki, turiu 1999m. passat b5 85kw. Dinginėja trauka nors kartais atrodo, kad šiek tiek ir pagerėja, bet tam kartui. Buvo manyta, kad oro srauto matuoklė kalta, bet padarius diagnostiką (Bosch centre daryta) įtarimai nepasitvirtino. Rodo, kad viskas tvarkoje ir sako neieškoti sliekų, bet variklis kaip netraukia taip netraukia :D Bukas visiškai :) sako, kad ir tokių variklių pasitaiko, bet kažkaip nesinori tuo tikėti... Daryk nedaręs diagnostikos vis tiek nieko neparodo. Simptomai tokie: iš vietos važiuojant atrodo, kad viskas tvarkoje ir variklis gyvas, bet perjungus iš 1 pavaros į antrą tas gyvumas sumažėja, o į dar aukštesnę atrodo jog įsijungia tarsi kažkoks ribotuvas, kuris kažką atjungia ir dingsta trauka visiškai (toks jausmas, kad turbina nustoja veikti)...be to mašina jaučia kiekvieną kalniuką - netraukia tiesiog ir reikia įsijungti žemesnę pavarą ( atrodo turėtų dūmyti, bet nedūmija, dūmas gražus). Kiek bespaustum akseleratoriaus pedalą tiek dugnas tiek dugnas...vėžį tai varo, nes nei aplenksi kelyje nei ką, žiauru...
Gal kas esat susidūrę su panašia problema arba pasiūlykit gerą meistrą Vilniuje, nes pačiam jau atsibodo laužyti galvą. Galvojau, kad diagnostika pasakys kame problemos, bet nei velnio...
wytas3
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Lap 18 19:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Alx » 2013 Gru 30 21:20

taigi pora zinuciu auksciau uzmesk aki
Alx
 
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2011 Gru 13 23:02
Miestas: Vilnius
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Passat modelis: B5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė m.maciulis » 2014 Sau 02 11:55

Sveiki gal kas galit patarti pas ka susitvarkyti B5 1999 valytuvų mechanizmą, kažkodėl pradėjo labai lėtai valyti.
Bučiau dėkingas už info.
m.maciulis
 

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė studentas » 2014 Sau 02 13:29

m.maciulis rašė:Sveiki gal kas galit patarti pas ka susitvarkyti B5 1999 valytuvų mechanizmą, kažkodėl pradėjo labai lėtai valyti.
Bučiau dėkingas už info.

nusipirk KENT varstu atpalaidavimo priemones (su grafitu ten buna) pripurksi i aseles kur valytuvu kojales dedasi ir bus gerai, tevo pasatui isgydziau tokia beda butent KENT pagalba :)
studentas
 
Pranešimai: 1224
Užsiregistravo: 2011 Bal 03 17:01
Has thanked: 10 times
Been thanked: 58 times
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė m.maciulis » 2014 Sau 02 14:35

Dėkui už patarimą
O kur jų nusipirkt ? Benzo kolonėlėse būna ?
m.maciulis
 

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Gintarinispasatas » 2014 Sau 02 18:51

Gal kas is forumieciu dejosi autopilota ar gali parekomenduot zmogu, kuris idetu i b5 TDI? ;) rankena turiu, tik nera fiskes ir laidu.
Audi B4 sedanas TDI 1Z + remap`as (perleista)
B5 sedanas TDI AFN + remap'as (perleistas)
A4 B6 avantas TDI AVF + remap`as(perleista)
Passat B5+ 1.9 TDI 4motion EX
Skoda octavia scout 4x4 +remap'as EX
Skoda octavia 2.0 TDI CR 4x4 EX
Volvo S60 2.4D
Vartotojo avataras
Gintarinispasatas
 
Pranešimai: 1642
Užsiregistravo: 2011 Bal 09 21:48
Miestas: Anyksciu raj. - Norvegija
Has thanked: 88 times
Been thanked: 56 times
Passat modelis: B5.5
Variklis: AVF

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė epsilux » 2014 Sau 06 18:01

Gintarinispasatas rašė:Gal kas is forumieciu dejosi autopilota ar gali parekomenduot zmogu, kuris idetu i b5 TDI? ;) rankena turiu, tik nera fiskes ir laidu.

Gal nivilsiu, bet neturi pacio svarbiausio dalyko - fiskes. As kai pirkau rankena, tai pridurkai isrove laidus is fiskes, tai teko lituoklo imti. Laidus pajunge elektrikas, aktyvavau Volte, bet turint laidai kompa, pats ta gali pasidaryt lengvai ;)
O tavo atveju siulau su Nitro ar kokiu kitu forumieciu susitart, kas elektronika uzsiema, ir kad tiesiogiai nuo rankenos pajungtu laidus ;)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
http://passat-club.lt/forum/viewtopic.php?f=155&t=17201&start=50
Vartotojo avataras
epsilux
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: 2012 Sau 17 11:44
Miestas: Jonava
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė studentas » 2014 Sau 08 09:07

m.maciulis rašė:Dėkui už patarimą
O kur jų nusipirkt ? Benzo kolonėlėse būna ?

tokia imone Eltaka jais prekiauja
studentas
 
Pranešimai: 1224
Užsiregistravo: 2011 Bal 03 17:01
Has thanked: 10 times
Been thanked: 58 times
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Autodas » 2014 Sau 20 15:17

Sveiki, ar įmanoma surasti servisą, kuris sutiktų užsiimti tokiu niekingu darbu, kaip durelių išardymas ir problemos suradimas. Esant bent menkiausiai minusinei temperatūrai (pakanka net minus vieno), nebeatsidaro vairuotojo durys iš lauko, o atidarius iš vidaus, nebeužsidaro, dar, tiesa, kai jas padaužymo metodu bandžiau sutaisyt, kažkas ten viduj drėbtelėjo ir dabar posūkiuose subilda, bet tai nei išsprendė mano problemą, nei pagilino, viskas tas pats, neatsidaro - neužsidaro, problema dingsta atšilus orams arba labai gerai įkaitus automobiliui, žodžiu, ar misija įmanoma surasti kažką, kas tom durim užsiimtų? Ačiū.
Vartotojo avataras
Autodas
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2011 Spa 22 16:02
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Imantas » 2014 Sau 20 15:41

Autodas rašė:Sveiki, ar įmanoma surasti servisą, kuris sutiktų užsiimti tokiu niekingu darbu, kaip durelių išardymas ir problemos suradimas. Esant bent menkiausiai minusinei temperatūrai (pakanka net minus vieno), nebeatsidaro vairuotojo durys iš lauko, o atidarius iš vidaus, nebeužsidaro, dar, tiesa, kai jas padaužymo metodu bandžiau sutaisyt, kažkas ten viduj drėbtelėjo ir dabar posūkiuose subilda, bet tai nei išsprendė mano problemą, nei pagilino, viskas tas pats, neatsidaro - neužsidaro, problema dingsta atšilus orams arba labai gerai įkaitus automobiliui, žodžiu, ar misija įmanoma surasti kažką, kas tom durim užsiimtų? Ačiū.


O pačiam nėra noro ardyti ar nežinai kaip?
Dabartinis: VW Passat Alltrack 2014 2.0 TDI 130kW
Vartotojo avataras
Imantas
 
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2013 Vas 27 13:30
Miestas: Vilnius
Has thanked: 19 times
Been thanked: 54 times
Passat modelis: B7
Variklis: 2.0 TDI

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių