Reikia vilnieciu isminties del servisu

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Meshqis » 2012 Lap 21 18:22

ksts rašė:Labai padorus bicai ir gerai savo reikala ismano yra is http://www.autotaskas.lt. Man sudejo stabdziu diskus ir kaledeles uz 70 lt.
Tuo paciu ir padangomis prekiauja geromis kainomis ir t.t. ;)


Aš tau ir už 50lt būčiau sudėjęs. Įdomu, ar jie viską darė kaip priklauso, ar kaip eilinis servisas? stabdžių visi važtai klijuojasi. Nors Lietuvoj visiem dzin tai. ;)

Šiaip tokius dalykus ir pačiam galima pasidaryti. Nors jei taupai laiką ir pan. Jau kita klaba.
Passat B6 2006 universalas 2.0TDI DSG 103kW
Vartotojo avataras
Meshqis
Klubo narys
 
Pranešimai: 4495
Užsiregistravo: 2010 Spa 08 21:12
Miestas: Vilnius
Has thanked: 169 times
Been thanked: 164 times
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė ksts » 2012 Lap 21 21:42

na, to nezinau, bet kiek esu lankesis pas juos + cia pazistamo mano imone, tai nesu jokiu nusiskundimu turejes.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
ksts
 
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2011 Lap 18 11:18
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Igniokas » 2012 Lap 28 01:12

Meshqis rašė:
ksts rašė:Labai padorus bicai ir gerai savo reikala ismano yra is http://www.autotaskas.lt. Man sudejo stabdziu diskus ir kaledeles uz 70 lt.
Tuo paciu ir padangomis prekiauja geromis kainomis ir t.t. ;)


Aš tau ir už 50lt būčiau sudėjęs. Įdomu, ar jie viską darė kaip priklauso, ar kaip eilinis servisas? stabdžių visi važtai klijuojasi. Nors Lietuvoj visiem dzin tai. ;)

Šiaip tokius dalykus ir pačiam galima pasidaryti. Nors jei taupai laiką ir pan. Jau kita klaba.



o tu esi pastebejas kad varztai buna apdazyti, ir ju nebereik papildomai tept? niekada nestaciau ant kliju, niekada nieks neatsisuko, o pakeista n kiekis :)
Igniokas
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Lap 06 21:02
Miestas: Vilnius-Rokiškis
Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times
Passat modelis: B5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Meshqis » 2012 Lap 28 17:52

ne apdazyti, o tu kliju liekanos ten.

gi nesakau, kad butent taip reikia daryti, ar anaip, bet pagal rekomendacijas kaikurie varztai klijuojasi. o xx.9 stiprumo varztu pagal ju specifikacija isvis priverzti neimanoma, nes jie labai kieti...

kaip internete parasyta, sitam dalykui atskira mokslo saka turetu buti.

o pas mus ir as taisau masina su kuvalda ir lauztuvu, taip ir mano sunus taisys.
Passat B6 2006 universalas 2.0TDI DSG 103kW
Vartotojo avataras
Meshqis
Klubo narys
 
Pranešimai: 4495
Užsiregistravo: 2010 Spa 08 21:12
Miestas: Vilnius
Has thanked: 169 times
Been thanked: 164 times
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė copymaster » 2012 Lap 28 18:34

tai varztams yra speciali mastika melynos spalvos, kuri saugo varzta nuo atsipalaidavimo. Jos gal nereiketu vadinti klijais :) nes tuoj klubieciai ant super glue prades varztus sukti :D
http://www.passat-club.lt/forum - cosy place for crazy people... :)
Vartotojo avataras
copymaster
 
Pranešimai: 8034
Užsiregistravo: 2009 Gru 29 18:12
Miestas: VILNIUS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 67 times
Passat modelis: B3
Variklis: 1,9d 50kW 1Y

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Igniokas » 2012 Lap 28 21:28

pats suportas verziasi berots su 8.8, o ne su 10.9 ;)
Igniokas
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2010 Lap 06 21:02
Miestas: Vilnius-Rokiškis
Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times
Passat modelis: B5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Meshqis » 2012 Lap 29 06:56

copymaster, tu kliju visokiausiu buna, kaip ir varztu. melyni buna tokie kaip laikini, jus lengva nulupti ir t.t. o raudonu tu beveik nepajudinsi.

o del paciu varztu kur kokie dedasi, tai atskira kalba.
Passat B6 2006 universalas 2.0TDI DSG 103kW
Vartotojo avataras
Meshqis
Klubo narys
 
Pranešimai: 4495
Užsiregistravo: 2010 Spa 08 21:12
Miestas: Vilnius
Has thanked: 169 times
Been thanked: 164 times
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė kestutis971 » 2013 Sau 27 17:06

Gal kas parekomenduotų pigią vietą (gal ir savo garažą :D) kur b5.5 termostatą pakeistų?
Passat B5 98: clima, odos sėdynes, cruise
kestutis971
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012 Lie 08 21:30
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė nanunanas » 2013 Kov 18 00:58

Lazdynuose šiltnamių g. Rekomenduoju servisą ;) plius detalių kainos jei ko reikia pigesnės ;)
Turėti:
5 mk3 nuo 55kw iki 128kw.
1 mk4 81kw.
3 B5.
1 B5.5 74kw+chip.
who will be the next...?
Edgaras
Vartotojo avataras
nanunanas
 
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2012 Spa 19 19:08
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė valgykitmorkas » 2013 Bal 02 15:19

Vilniečiai, kas kur aptarnaujat B6, išskyrus atstovus (Rimotoma, Moller auto)? T.y aš suprantu, kad yra vienų servisų, kurie pigiai ir gerai stabdžius, kiti elektroniką ir t.t. Pvz aš turiu gerą servisiuką, kuris man viską, ko reikia padaro, bet pvz alyvos dsg dėžėje jie nekeičia, neturi tam įrangos ir tingi galvoti. Todėl klausiu gal yra koks normalus, su nebrangiais įkainiais, tačiau galintis atlikti VISUS B6-tam reikalingus aptarnavimus pagal priklausančius serviso intervalus, kad nereiktų sukti galvos ir važinėti po skirtingus autoservisus.
valgykitmorkas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012 Sau 27 11:53
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių