Puslapis 15

B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Kov 03 22:54
Vaidas
Sukursiu naują temą, galbūt nevisi tuose 7 psl blevyzgų randa reikiamą info, taigi citata Imanto
Imantas rašė:Radau Lietuvoje kas apsiimtų šių žiedų gamyba. Aš suprojektuoju, dalis pateikiu, o įmonė pagamina reikiamą kiekį. Bėda, kad po 1 gaminti tikrai neapsimokės, tad būtų gerai surinkti didesnį kiekį norinčių. Kiek atsirastų norinčių, kurie TIKRAI pirks jei kaina bus tarkim €55 (gali keistis, bet +/- keli eurai nebent, €60 tikrai neviršys)? Į kainą įeina tik patys žiedai į žibintus. Priešingai nei mano ankstesni kūriniai, šitie bus gaminami pramoniniu būdu. Žmonių kiekio reikia, nes nuo jo man priklausys savikaina, tad ir skaičiuosiu ar apsimoka užsiimti. PM neatakuokit, užteks ir šitoj temoj parašyt. :)

užsakymas renkamas iki 2015 05 05, po to bus gaminamas norimas žibintų kiekis
Norintys užsisakyti :
:arrow: Vaidas
:arrow: hernis
:arrow: darelisj
:arrow: regis85
:arrow: doncee
:arrow: allfornothing (Gintaras)
:arrow: minduxas
:arrow: .......
Norintys šių žibintų parašykit man asmeninę žinutę ir įrašysiu į sarašą, taip bus aiškiau kas nori šių žibintų, tikiuosi atėjus laikui pervesti avansą, skaičius norinčių nesumažės.

Re: B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Kov 04 16:57
copymaster
paprastai vedant pinigelius perkanciuju skaicius mazeja 50% :D

Re: B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Kov 09 00:05
Imantas
O, cool, kad sukūrei atskirą temą :)

Re: B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Kov 09 00:38
Vaidas
Užsakymas renkamas iki 2015 05 05

Re: B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Kov 10 18:24
n00bie
koks ju skersmuo?

Re: B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Kov 10 19:52
Vaidas
Imantas yra kažkur sukūręs tema su išmatavimais tiksliais net ledų.

Re: B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Bal 03 19:52
Vaidas
upinamės 8-)

Re: B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Bal 04 11:54
Imantas
Aš čia va atnaujintą plokštės dizainą jau beveik baigiau. Jau toks pusiau profesionalus... :)
Paveikslėlis

Re: B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Bal 06 09:07
tomasbrp
Ar bus paslauga uz papildoma mokesti juos dar ir sumontuoti į auto? :)

Išsiųsta naudojant Tapatalk

Re: B6 Skyline galiniai žibintai 2015

StandartinėParašytas: 2015 Bal 06 10:23
Vaidas
Internete yra instrukcija, youtube turi filmukų kaip ardyt žibintus. Kaip pajungt irgi yta.