I kokius servisus geriau nevazuot Klp!!!!

Klaipėdos miesto narių forumas.

Re: I kokius servisus geriau nevazuot Klp!!!!

Standartinė Headache » 2011 Geg 27 02:30

Gaxas rašė:O jis ir nuima/uždeda juos? Nes man čia su darbu išėjo, nes pats neturiu galimybių nusiimt juos. Dar priedo ABS'ą sugadino, db suveikinėja bereikalo.


Greiciausiai ABS'o fyshkute bus ne iki galo ikista, ar kontaktai apsinese. Pamegink prasivalyt, diagnostika parodo kurioj tiksliai pusej neveikia.
Headache
 

Re: I kokius servisus geriau nevazuot Klp!!!!

Standartinė audrius.s » 2011 Geg 28 09:40

Gaxas rašė:O jis ir nuima/uždeda juos? Nes man čia su darbu išėjo, nes pats neturiu galimybių nusiimt juos. Dar priedo ABS'ą sugadino, db suveikinėja bereikalo.


ne. atveži jau išimtus ir pasiimi tokius pat. tik tas kad jei tie tiesieji šarnyrai ne orginalūs tai jų nesurestauruos.
audrius.s
 

Re: I kokius servisus geriau nevazuot Klp!!!!

Standartinė Gaxas » 2011 Geg 31 20:58

Nu va, aš neturiu galimybės išsiimti, tai reik vis, kad išimtų. Tiesa, kol meistras nuėmė mano viršutinius šarnyrus, tai praėjo kokia puse valandos, kaitino, su kūju kalė ir t.t. Tai ką kalbėt apie nusiėmimą pačiam.
Gaxas
 
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2011 Sau 08 13:55
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5

Re: I kokius servisus geriau nevazuot Klp!!!!

Standartinė MORIACIOKAS » 2011 Lap 03 12:40

[autopoliklinika
ten nelabai brangu aisku, prasiau vaziuokle sutvarkyt pilnai tai padare tik 70 proc
kita viskas islindo praeinant technikine, sake vaziuoktik i ja ir viskas sutvarkyta ok
MORIACIOKAS
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2011 Spa 23 22:17
Miestas: KLAIPĖDA
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B6

Re: I kokius servisus geriau nevazuot Klp!!!!

Standartinė Droopis » 2012 Geg 17 12:08

BliTz rašė:AUTOMEISTRAS tai sudarankiai paskutiniai ,ten tai na*** isvis nevaziuoti ,kiek ten ka remontavo tai sh**o primale sociai,ir iki siol daro sudinai viska


Absurdas paskutinis AUTOMEISTRAS. Ar ten tik ne Suzuki centras yra. Nu vnz, Birutes gatvėj. Nuviariau mašiną kad prapurtytu, tai prirašė detalių už 1000 ir dar už darbus 1000. Ta pačia dieną už detales ir už darbą sumokėjau garažėlyje 560.
Droopis
 

Re: I kokius servisus geriau nevazuot Klp!!!!

Standartinė gytska » 2012 Bir 02 12:43

dar vienas "geras" seviziukas yra prie posukio i perkela kur kauno gt su minijos ribojasi. zodziu turejau reno pries pora metu, starteris suko bet nesivede, nuvariau sakau padarys tokie rimti atrode... tai jie man pakeite zvaklaidzius ir babina, krc 500lt sumokejau. bet uz savaiteles vel tas pats, tada variau pazystamam garaziniui, tai tas uz 30 litu patvarke pasirodo bendeksas kaltas buvo. nu zodziu ten meistrai geri, nepatariu niekam...
gytska
 

Ankstesnis

Grįžti į Klaipėda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias