Puslapis 12

Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 15 21:00
Daiwute
...skaitinejau forume,bet nieko panasaus neradau....pute vos silta ora,diagnostika atliko ir pasake,kad reikia keist i nauja.Pakeiciau,bet kaip nepucia silto oro keleivio puseje taip ir nepucia.Vaziavau vel pas elektrika...v viska patikrino,sklendes darinejasi,viska patikrino viskas veikia....zodiu nieko nerado,bet pripytle kazkokio skyscio,po to praplove keleta kartu,prapute.Masina atidave ,kita diena vel tas pats...didelius pinigus sumokejau,o rezultatas nulinis.elektrikas tikrai nera prastas,bet ir jis nezino ka daryt toliau.
Dekinga is anksto

Re: Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 15 21:21
Egis_
ka pakeitei, taip ir nesupratau. praplove tau speju salono peciuka kaip suprantu. elektriskai tikrai viskas gerai?

Re: Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 15 22:47
dariusdrag
Daiwute rašė:...skaitinejau forume,bet nieko panasaus neradau....pute vos silta ora,diagnostika atliko ir pasake,kad reikia keist i nauja.Pakeiciau,bet kaip nepucia silto oro keleivio puseje taip ir nepucia.Vaziavau vel pas elektrika...v viska patikrino,sklendes darinejasi,viska patikrino viskas veikia....zodiu nieko nerado,bet pripytle kazkokio skyscio,po to praplove keleta kartu,prapute.Masina atidave ,kita diena vel tas pats...didelius pinigus sumokejau,o rezultatas nulinis.elektrikas tikrai nera prastas,bet ir jis nezino ka daryt toliau.
Dekinga is anksto

Daiwute, gražiai tu čia užklausei -"...pute vos silta", elektrikas nera prastas, bet ir jis nezino ka daryt toliau...Nepyk, tiesiog labai linksmai parasei, linkiu greitai sutaisyti auto!

Re: Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 15 22:49
preacher
Patarimas tik vienas, varyt i servisa kur zmones ne su kreivom rankom ir moteru neapgaudyneja.

Re: Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 16 01:28
ixiux
Papasakok detaliau:
Ar nepučia šilto tik keleivio pusėje, ar visur?
Ar variklio temperatūros rodyklė pakyla iki 90 laipsnių atžymos pavažiavus kokius 3-5 km?

Ateičiai, kadangi apie remontą matau nėra žinių, siūlyčiau rinktis tik oficialius VW servisus arba bent jau oficialiai dirbančius servisus.

Re: Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 18 10:57
Daiwute
...variklio temperaturos daviklis pakyla iki 90,pakeite peciuka i nauja... salta ora pucia tik keleivio puseje.Buvau ir oficialiame VW centre,pinigus sumokejau,o problema isliko.Zadejo susisiekt su manimi ir dingo kaip i vandeni...tad nera jie ten tokie,kaip skelbiasi1

Aciu visiems uz patarimus

Re: Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 18 11:05
Vaidas
Daiwute rašė:...variklio temperaturos daviklis pakyla iki 90,pakeite peciuka i nauja... salta ora pucia tik keleivio puseje.Buvau ir oficialiame VW centre,pinigus sumokejau,o problema isliko.Zadejo susisiekt su manimi ir dingo kaip i vandeni...tad nera jie ten tokie,kaip skelbiasi1

Aciu visiems uz patarimus

Panašu kad temperatūros daviklis sugedo keleivio pusės. Nežinau ar toks yra, bet atrodo kad jis blogus parametrus rodo todėl neatidaro sllendės šilto oro.

Re: Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 21 00:27
Egis_
realiai reiktu pasijungti kompa ir paziureti kokias temp.rodo toje puseje, paziureti kaip dirba pacios sklendes. ar nebus tik sklendeje ar jos el.varikliuke beda. bet vw centro specialistai tikrai manau jei butu rade el.beda butu ja sprende, o ne paeme pinigus ir pasake,kad susisieksim...

Re: Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 21 00:41
Daiwute
...nebeturiu minciu kur kreiptis.Siandien vel buvau vw centre daryt diagnostikos.Nieko konkretaus nepasake ir pinigu net neeme.

Re: Protingos galvos- patarkit del B6 sildymo!

StandartinėParašytas: 2015 Sau 21 00:55
ldalius
man atrodo, kad jūs užsiciklinote ant elektrinės dalies ir nesuprantate, kad jei gedimas mechaninis, tai joks kompas to ir neparodys.
Pečiukas naujas - valio. Šlangos į jį ir iš jo pagal šiltumą ką rodo pačiu geriausiu kompu pasaulyje t.y. DELNU ar PIRŠTAIS???
Varikliukai sklendžių sūkinėjasi - valio kompas klaidų nerodo, o ar sklendės iš tikro darinėjasi?
Kaip oro paėmimas į dešinės pusės pečių? Kompas to tikrai nerodys.
Kitas dalykas - neteko man lyst prie B6 šildymo, o be to ir ne mano sritis čia, bet klausimas žinantiems:
į abiejų pusių pečiukus antifryzas paduodamas karštas visada ir šilumos kiekį salone reguliuoja tik srauto sklendės kaip senesniuose VW modeliuose? Ar pačio antifrizo padavimą į pečiukus reguliuoja elektromagnetiniai vožtuvai?
Kol kas geros nakties