Langu tamsinimas

Klaipėdos miesto narių forumas.

Re: Langu tamsinimas

Standartinė kunigs » 2012 Vas 22 19:18

Liaudies meistras rašė:Klaipedoj http://www.002.lt ( paziurekit kokius fintus daro priekiniams soniniams langams, naujausias reikalas ;) )

paziurekit Reida, gavo premijos vienas veikejas uz filtru naudojima :)
VW Passat B6 2.0TDI Sportline DSG 103kW BMP
Vartotojo avataras
kunigs
 
Pranešimai: 1428
Užsiregistravo: 2009 Gru 30 19:52
Miestas: Plungė
Has thanked: 8 times
Been thanked: 12 times
Passat modelis: B6

Re: Langu tamsinimas

Standartinė Vaidotas » 2012 Vas 23 02:28

Vartotojo avataras
Vaidotas
 
Pranešimai: 2068
Užsiregistravo: 2009 Kov 22 17:51
Miestas: Palanga/Klaipėda
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B6

Re: Langu tamsinimas

Standartinė EdvinasLT » 2012 Lap 28 13:33

NuggeT rašė:Tamsinau siandien pas http://www.carbon-pleveles.lt/ esu labai patenkintas kaina ir kokybe :)


Ar jie jau bankrutavoar kas kad puslapis nebeatsidaro? Man kaip tik reikėjo langus apsitamsint :D

Edit. Ką tik skambinaus dar egzistuoja važiuosim ryt puošti passačioką ;D
VW Passat 1995m. 1.8 66kW Universalas Benzinas/Dujos
VW Passat 1998m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas
VW Passat 2001m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas/Dujos
Vartotojo avataras
EdvinasLT
 
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2011 Kov 31 21:41
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.8 T

Re: Langu tamsinimas

Standartinė nerusse » 2012 Lap 29 11:30

NuggeT rašė:
ricarrdo rašė:
NuggeT rašė:Na nzn man galiniai daromieji langai dar nepritrauke pleveles matos driuzes ;00 vakar tepastebejau


Per savaite (gal greiciau) iseina dregme is pleveles ir druziu nelieka. Turejo tave perspeti. Pas mane taip pat buvo....,bet po keliu dienu dingo. (geriau galiniu langu nedarineti kol neiseis dregme)...

na as ju net atidares dar nebuvau . bet tai matos ir driuzes ir tokie taskiukai nu krc , treciadieni ziuresiu jej tebebus vaziuosiu pas ta vyruka :) nes jis man sake 3 dienas praeis viskas :) bet dar nepraejo o padaryta penktadieni :)

tie taskiukai tai smulkios ore skraidancios siukslytes jos nedigs :Dcia vadinas haltura o tos jusu vadinamos driuzes neturi likt,nes uzklijavus yra specialus irankis isstum kuo daugiau vandens is po pleveles,ji isstumus su orpute(fenu)ikaitini stikla iki karstumo ir per 10min isdziuna,suda jums mala,pats tamsinu pats zinau,o plevele jei uz 160 ar 220lt daro tai tik proto dumimas kad LUmaras nes vien passatui tos pleveles beveik uz 100lt reikia.susimeta kitokia pigesne singapuriska ar kokia angliska plevele i Lumar dezes ir sako kad LUmaras
Kada koks gudresnis paprasytu sertifikata parodyt pleveles ir susisiktu,nes kai perki plevele klausia ar reikia sertifikato ar ne ir drasiai ji gali ji pasimt ir turet jei kas paprasytu ir ir perkan ant sertifikato uzraso data kada parduota plevele.kuo naujesne data tuo sertifikatas tikresnis.o netaip kad nusipirko 2002metais Lumaro ji pabaige ir 2012m kaisioja ta sertifikata visiem klijuodami su singapuriska plevele
Vartotojo avataras
nerusse
 
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2010 Bir 11 17:38
Miestas: Pakruojis
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Passat modelis: B5

Re: Langu tamsinimas

Standartinė NuggeT » 2013 Kov 05 21:57

metus turiu aptamsines ir viskas ore nei ibrezimo nei pusles nieko :) taip kad nestumk ant sito zmogaus , jis tikrai gerai darba padare :)
Vartotojo avataras
NuggeT
 
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2011 Spa 09 22:46
Miestas: Bergen , Norway
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5

Ankstesnis

Grįžti į Klaipėda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių