Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Kauno miesto narių forumas.

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė Arūnas » 2009 Geg 26 18:17

RESPECT tau Mantai :D beja kas nebuvo praeita karta meete ir negirdejot istorijos is jo pacio lupu tai nekurkit savu versiju :) . Beja DurPro vienoj vietoj moralizuoji del greicio ir pan o kitoj giries kaip pats link Jonavos 170 traukej..
Jeigu draugas pateko i beda..tai koks jis man draugas? :D
Vartotojo avataras
Arūnas
 
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2009 Vas 28 15:58
Miestas: Kaunas
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė Mantinis » 2009 Geg 26 18:35

darPRO rašė:dėl to važiavimo tai pritariu tik tu žinai, bet jei su busikais pavijo, tai... :) beje, žiūriu klubo įvaizdį, nes dėl tokių žmonių kurie dar pasikeikia forume, kad čia mat "lievai" jį parodė per tv kaip jis pažeidinėja KET, krenta klubo bendras įvaizdis, o juolabiau kai jis dar tik formuojasi. tikrai ne man tave smerkt, yra LR įstatymai, teismai ir kitos institucijos, kurių skaidrumas kaip supratome iš tavo pasysakymo nėra labai aiškus :)
ir visgi, tai kodėl nestojai?
peace \/

ko trynies vapse dizaineri { pypt } ,klubo ivaizdis jam krenta.klubo ivaizdis krenta nuo tokiu kaip tu :twisted:malacius Mantas taip ir toliau :clap:
Vartotojo avataras
Mantinis
 
Pranešimai: 548
Užsiregistravo: 2009 Sau 12 15:16
Miestas: Kaunas
Has thanked: 0 time
Been thanked: 5 times
Passat modelis: Neturiu
Variklis: 4.2

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė BlackEdition » 2009 Geg 26 18:47

Whahahahahaha :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: malacius mantinis :D
0,216 nozzles, 12mm, fmic,gt20 turbo and some pd parts 160ag/380nm ir "siek tiek" duuumu :)
Vartotojo avataras
BlackEdition
 
Pranešimai: 716
Užsiregistravo: 2009 Vas 11 20:05
Miestas: klaipeda
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė Tomas » 2009 Geg 26 23:37

Nu jus duodat, dvi temas off topic stabdot, stabdot.. :think: Nieko saunaus as vistiek nematau ;)
VW Passat B5.5 '03 Estate Maritime blue TDI 1.9 96 Kw / 131 Hp / 310 Nm
EX VW Passat B5 Highline '98 Black TDI Shadow 96 kw / 130 hp / 320 nM + gt17
Vartotojo avataras
Tomas
 
Pranešimai: 3057
Užsiregistravo: 2008 Lap 27 10:52
Miestas: Klaipėda
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.9 TDI

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė Mantas » 2009 Geg 26 23:45

kodel nestojau? nes per gyvenima kada vairuoju moca nei karto jiems neesu stojes ir toliau to nedarysiu :twisted: o tu cia jei nori ka ant manes uzstumt ar kazka tai sakyk drasiau su buusais pagavo... nei tu zinai situacija kokia ten buvo nei kalbek. kita karta ziurek 170 eidamas kad ratu nepamestum, nes nei vytis nereiks ir gryiovy atsirasi. :!:
2003 VW passat tdi 96kw - SOLD
Mantas
 
Pranešimai: 610
Užsiregistravo: 2009 Kov 09 22:47
Miestas: Kaunas/North Dakota, USA
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: Neturiu

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė BlackEdition » 2009 Geg 27 00:49

Mantas rašė:kodel nestojau? nes per gyvenima kada vairuoju moca nei karto jiems neesu stojes ir toliau to nedarysiu :twisted: o tu cia jei nori ka ant manes uzstumt ar kazka tai sakyk drasiau su buusais pagavo... nei tu zinai situacija kokia ten buvo nei kalbek. kita karta ziurek 170 eidamas kad ratu nepamestum, nes nei vytis nereiks ir gryiovy atsirasi. :!:

nesiparink mantai ko cia kreipi demesi kai sneka vejus darei kaip reikejo ir viskas :) as ir nebuciau stojes autostradoi tik kad vat tau cia ne kenusiseke kad uzstabde kita kart geriau pasiseks :)
0,216 nozzles, 12mm, fmic,gt20 turbo and some pd parts 160ag/380nm ir "siek tiek" duuumu :)
Vartotojo avataras
BlackEdition
 
Pranešimai: 716
Užsiregistravo: 2009 Vas 11 20:05
Miestas: klaipeda
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė sublime » 2009 Geg 27 02:07

nesamone truputi gavosi..
apačioje parašysiu ką galvoju... :roll:
Paskutinį kartą redagavo sublime 2009 Geg 27 02:14. Iš viso redaguota 2 kartus.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
sublime
 
Pranešimai: 1430
Užsiregistravo: 2008 Lap 29 14:56
Miestas: Klaipėda
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Passat modelis: B5

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė sublime » 2009 Geg 27 02:13

Sunku čia kažką vertinit ir kažką sakyti. Yra kaip yra. Tiesa sakant bbd aš ant tų mentų. Dejau ir dėsiu, nes nėra kol kas ta profesija verta pagarbos. Nes tas pats bahurelis kuris tame siužete moralizavo ("nėra taip lengvai išsilaikyti kaip prarasti") ima į leteną ir laukia ankstyvos pensijos, kad galetu užsiimti tuo kas jam patinka o ne dulkinimu ir kyšių iminejimu. Hujnia visa tai. Aš irgi nestočiau. Su mašina elgiuosi taip tarytum jie neegzistuoja, o su motociku juo labiau. Kolkas ir mūsų įstatymai ir mentų veiksmai leidžia taip elgstis.
Dėl to kad priešpriešine varei - nieko čia kieto. Gali būti nerealus mega-super-puper vairuotojas o per priešpriešine važiuos vos gavusi teises boba su vaiku, kuri pasuka būtent į tą pusę kuria tu bandysi ją apvažiuoti ir viskas... Gerai jeigu tik tau, o jeigu jai, jos vaikui,. Ar bent numanai kokia tragedija galetu įvykti?!
O kam mentai sukele tokią paniką?! Nei vienoje iš tų taip dažnai pavizdingomis vadinamu valstybiu taip nedarytu! Nei Vokiteijoje, nei Danijoje, nei Prancuzijoje. Žinau tiksliai. Net Rusijoje kuri toli gražu negali būti laikoma pavizdinga yra motopatruliai važinejantis galingais motociklais, kuriuos vairuoja motociklų sporto meistrai, kurie gali ir stabdo tokius nepaklusnius vairuotojus. O čia?! Su busiku { pypt } pagavo?! Tai ar kartais ne jūsų draugams ir artimiesiems kele gresmę tas kvailas mentas kuris po 10 klases nupyzdino į akademiją dėl jau auksčiau minetos priežasties kelia grėsme vydamasis mocą, kuris nuo šimto sustos per kelias sekundės, o jis su savo busiku duok Dieve per 15?!
Nebejuokinkite. Jeigu bent pusė iš jų važinėtu taip kaip dauguma mūsų. Ooo kaip būtu gerai... Gerai kad yra migalkės, garsiniai signalai ir žmonės žiurį į prieki ir į veidrodžius. O taip mūsų šalyje nuo mentų žūtu ne mažiau nei nuo girtų vairuotoju, kadangi mentų kvalifikacija tai pz... kokia nerealiai aukšta.
Aš nesidižiuoju, bet darugas nuo Klaipėdos, Gargždų, Palangos ir Kretingos patrulių sugėbejo begioti nuo 12 iki 20 val. - girtas. Nei ralistas, nei formulistas. Nei važinėjantis paturbinta mašina. Išvados... darykitės jas patys. :twisted:
Gaila kad gavosi taip. Gaila Manto, nes jeigu tikrai teks 5 metus pesčiomis vaiksčioti, tai baisu. Žiuriu aš db į tą savo draugą ir ką... reikia mokintis gyventi iš naujo. Tarytum taptu invalidu. Tikrai nerealiai sunku nuo mašinos peršokti į visuomeninį transportą, o būna taip kad net tam nėra galimybės. Tikekimes kad tai bus tam tikra pamoka. Yra situacijos kai rizikuoti verta ir kai to daryti neverta. Čia situacija labiau panaši į antrąją, bet Mantas turėjo teisę rinktis, jis tai padare. Manau pakankama bausme jam grėsia ir be jūsų pasmerkimo.
Paskutinį kartą redagavo sublime 2009 Geg 27 11:29. Iš viso redaguota 1 kartą.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
sublime
 
Pranešimai: 1430
Užsiregistravo: 2008 Lap 29 14:56
Miestas: Klaipėda
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Passat modelis: B5

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė Mantas » 2009 Geg 27 11:19

gerai kolektyvas, isklausiau jusu nuomones- atsisvelgsiu i kazka manau ateity. o del to ka man daryt ko man nedaryt, tai man mama aiskino kai 4 metuku buvau, ka galima ko ne... dabar as darau taip kaip man atrodo gerai ir ne kitaip, tu man nors kuola ant galvos tasyk as darysiu kaip man reikia... turbut retam is jusu sitam forume uzsiregistravusiu irodyciau kad parduok savo pasata ir pirk opel calibra 2.0doch ten quattro hujatro su visais papais, taip kad manau daugiau nemoralizuojam ir baigiam sita tema :arrow:
2003 VW passat tdi 96kw - SOLD
Mantas
 
Pranešimai: 610
Užsiregistravo: 2009 Kov 09 22:47
Miestas: Kaunas/North Dakota, USA
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: Neturiu

Re: Kaunas APIE NIEKA... (blevyzgos)

Standartinė teisininke » 2009 Geg 27 13:35

Sveiki, Žmonės (patraukti BA ir netik). Perskaičiau jūsų forumą ir apie Jus susidariau neigiamą nuomonę. Kaip Jūs galite pateisinti Manto poelgį? Ar galbūt aš negirdėjau istorijos – kodėl jis nestojo? (gal stabdžiai sugedo ar tiesiog gėda prisipažinti, kad pamiršai kur stabdžiai? ) Galbūt mes tada tave pateisintume, bet dabar- ne. Ir „nedėkit“ ant „mentų“(kaip jūs sakot), nes jūs pažeidžiate BK 155 strp, tad jūs galite (net su įrodymais) būti patraukti BA. (o beje ir baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų). Ir beje neverta tyčiotis iš policijos, ką turi – tuo ir stengiasi įgyvendinti teisingumą. Jau ne juos kaltinti reikėtų, pati valstybė mažai skiria financavimo. Ir beje į policijos akademiją niekas po 10 kl neina, šiais laikais ten patekti yra labai sunku. O iš tokių kaip jūsų seniai teisės turi būti atimtos. Nepamirškit – šitas forumas atviras visiems
teisininke
 

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kaunas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias