Passat'as B6
Vairo mygtukai nebendrauja su magu. Turiu kinišką VAG 17 laidą, pasijungus viską ištestavau ir pasidarė aišku, kad blogai suprogramuotas RNS 510. Problema, kad kiniškas laidas nesugeba pakeisti "long codes" - įprastas brokas.
Gal kažkas turite pilnai veikiantį VAG-COM laidą Vilniuje ir negaila paskolinti? Realiai reikia 10min panaudojimui, už bonkę Elio
Arba, gal kas galite rekomenduoti meistrelį, kas pigiai padarytų 5min darbą ?
Ačiū

