Tanagra aferistai

Vilniaus miesto narių forumas.

Tanagra aferistai

Standartinė Dasfis1 » 2016 Sau 21 06:51

Papasakosiu nemalonu nuotiki ,tai man buvo gera pamoka ,kad pasitiket negalima niekuo,taigi pries 2-3men. ant ukmerges plento pirkau savo b5 98m. automatini gen. dirzo itempeja pirkau vokiska apie 70-80 eur. kainavo na ir taip gavosi kad tik po tu 2-3 men .tik apsiemiau pakeist remontininkas pamate dezute -a cia geras vokiskas (nepamenu tikslaus pav.) paeme i rankas ta itempeje apziurejo atidziai ir sako naujiena numeriai nutrinti tai pazystamiems pasipasakojau apie problema tai sake esa girdejo tokiu bajeriu vokiskoj dezutej kitaiska dalis su nutritais nr. gala cekio nebeliko per tuos 3men pasakoju ne tam kad pasiguos o tam kad jus neuzsirautumet taiva tiek
Dasfis1
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2016 Sau 18 16:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: Tanagra aferistai

Standartinė igor604 » 2016 Sau 21 08:41

Dasfis1 rašė:Papasakosiu nemalonu nuotiki ,tai man buvo gera pamoka ,kad pasitiket negalima niekuo,taigi pries 2-3men. ant ukmerges plento pirkau savo b5 98m. automatini gen. dirzo itempeja pirkau vokiska apie 70-80 eur. kainavo na ir taip gavosi kad tik po tu 2-3 men .tik apsiemiau pakeist remontininkas pamate dezute -a cia geras vokiskas (nepamenu tikslaus pav.) paeme i rankas ta itempeje apziurejo atidziai ir sako naujiena numeriai nutrinti tai pazystamiems pasipasakojau apie problema tai sake esa girdejo tokiu bajeriu vokiskoj dezutej kitaiska dalis su nutritais nr. gala cekio nebeliko per tuos 3men pasakoju ne tam kad pasiguos o tam kad jus neuzsirautumet taiva tiek

Nori vokiskos detales vaziuok i mollerauto,siek tiek arciau centro vaziuojant ukmerges g.. Tanagroi seniai nieko neperku. Nes kainos nesveikai aukstos.
Touran 2007 2.0tdi BMM
Passat b6 2007 1.9tdi BLS
Vartotojo avataras
igor604
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 2014 Vas 01 11:22
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times
Passat modelis: B4
Variklis: 1.9tdi

Re: Tanagra aferistai

Standartinė pasius b5 » 2016 Sau 21 09:19

Greiciausiai inna firmos pirkai,tai bus nusveistas audi zenklas,nes negali pardavinet originaliu daliu,neturi teises,pas mane tas pats buvo,bet dar matesi siek tiek,turejau ir pora pakabos sakiu,kur taip pat nusveistas audi zenklas.Taip,kad viskas ten gerai.
Vartotojo avataras
pasius b5
 
Pranešimai: 3671
Užsiregistravo: 2010 Spa 26 09:12
Miestas: Vievis
Has thanked: 93 times
Been thanked: 42 times
Passat modelis: B5

Re: Tanagra aferistai

Standartinė Meshqis » 2016 Sau 21 09:36

pasius b5 rašė:Greiciausiai inna firmos pirkai,tai bus nusveistas audi zenklas,nes negali pardavinet originaliu daliu,neturi teises,pas mane tas pats buvo,bet dar matesi siek tiek,turejau ir pora pakabos sakiu,kur taip pat nusveistas audi zenklas.Taip,kad viskas ten gerai.


Su nušveitimais ir kitokiais VW ir VAG ženklų pašalinimo būdais ir aš susidūręs. Net kur kodas originalo turi būti visks nutrinta. Nieko, važiuoja.

O dėl tanagros, tai LABAI seniai ten nesilankau. Vieni giriasi kokias ten nuolaidas daro ir t.t. Bet man kai per du kartus filtro kainos skirtumas buvo vos ne du kartai (ir pirkau galima skyti tą patį mėnesį abudu), tai noras atšoko ilgam ten lankytis.
Passat B6 2006 universalas 2.0TDI DSG 103kW
Vartotojo avataras
Meshqis
Klubo narys
 
Pranešimai: 4495
Užsiregistravo: 2010 Spa 08 21:12
Miestas: Vilnius
Has thanked: 169 times
Been thanked: 163 times
Passat modelis: B6

Re: Tanagra aferistai

Standartinė ldalius » 2016 Sau 21 11:36

Dirbu su Tanagra ne vienus metus ir kainos man vos ne žemiausios ir detalių kokybė gera. Dėl kainų tai dirbu su 4 parduotuvėm, tai jų vadybininkai man konkuruoja su kainų nuolaidom, kad tik didesnę apyvartą daryčiau. Vieninteliais Tanagros prekiaujamais gaminiais dėl kokybės nusivyliau, tai Corteco ir Autlog, bet čia ne prekybos kaltė, o gamintojų. Kiekviena prekybos įmonė turi nevykusių gamintojų detalių asortimentą tiems, kas ieško pigiau arba vadinamo aukso vidurio :D

O dėl nutrintų kodų labai teisingai išsakyta aukščiau
Vartotojo avataras
ldalius
 
Pranešimai: 3335
Užsiregistravo: 2013 Rgs 25 12:08
Has thanked: 22 times
Been thanked: 311 times
Variklis: pilkas dyzelis

Re: Tanagra aferistai

Standartinė Meshqis » 2016 Sau 21 13:11

Kai esi pastovus klientas, tai į tave ir kitaip žiūri. Taipogi ir tu apie juos nuomonę svarią turi. O kai paprastas žmogelis užsuki vieną kartą, tai čia jau kita kalba.
Passat B6 2006 universalas 2.0TDI DSG 103kW
Vartotojo avataras
Meshqis
Klubo narys
 
Pranešimai: 4495
Užsiregistravo: 2010 Spa 08 21:12
Miestas: Vilnius
Has thanked: 169 times
Been thanked: 163 times
Passat modelis: B6

Re: Tanagra aferistai

Standartinė Dasfis1 » 2016 Sau 21 23:02

Na pamastykim dabar kas teigiat apie originalias dalis ir ju prekyba na tarkim pardave man orig. ta itempeja uz 70 eur. stai jum pavizdys vagene kazkada buvau ant bajerio paklausiau traukes antgalio orig. kainos 425lt. pasake man tai net zaktelejau ,tai apie kokius orig. itempejus po 70eur. kalba gali but apkruso ir psio betka perkant paprasciausiai cekius reik rinkt ,vilniui krebzda visi kas tik gali algos kitu paziuri po 600eur. o masina stovi uz 40 000eur.
Dasfis1
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2016 Sau 18 16:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: Tanagra aferistai

Standartinė ldalius » 2016 Sau 21 23:05

Dasfis1 rašė:algos kitu paziuri po 600eur. o masina stovi uz 40 000eur.

nepavydėk

Visiems gyvent reikia
Vartotojo avataras
ldalius
 
Pranešimai: 3335
Užsiregistravo: 2013 Rgs 25 12:08
Has thanked: 22 times
Been thanked: 311 times
Variklis: pilkas dyzelis

Re: Tanagra aferistai

Standartinė igor604 » 2016 Sau 21 23:08

Dasfis1 rašė:Na pamastykim dabar kas teigiat apie originalias dalis ir ju prekyba na tarkim pardave man orig. ta itempeja uz 70 eur. stai jum pavizdys vagene kazkada buvau ant bajerio paklausiau traukes antgalio orig. kainos 425lt. pasake man tai net zaktelejau ,tai apie kokius orig. itempejus po 70eur. kalba gali but apkruso ir psio betka perkant paprasciausiai cekius reik rinkt ,vilniui krebzda visi kas tik gali algos kitu paziuri po 600eur. o masina stovi uz 40 000eur.

pirkaus neperseniausiai originalu gen dirzo itempeja vw passat b6 1.9tdi is moller uz 70euro
Touran 2007 2.0tdi BMM
Passat b6 2007 1.9tdi BLS
Vartotojo avataras
igor604
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 2014 Vas 01 11:22
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times
Passat modelis: B4
Variklis: 1.9tdi

Re: Tanagra aferistai

Standartinė saulyooz » 2016 Sau 22 00:35

Tai čia autorius pasiguost atėjo ar kaip? Nes jokių įrodymų nėra,kaip suprantu, viskas pletkų lygyje.. :) beje, tai kiek turi pagal tamstą kainuot įtempėjas, jei neva kitaiskas 98m mašinai kainuoja 70€? :D čia gi ne 70 litų :)
O šiaip ten gerų kainų pasitaiko, ypač perkant internetu.;)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
saulyooz
 
Pranešimai: 674
Užsiregistravo: 2009 Vas 15 15:36
Miestas: Kaunas
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times
Passat modelis: Neturiu
Variklis: 1.4 TSI

Kitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias