apsitepalavęs mano variklis 1,9 81kw, nuploviau prieš tech ir tiek, bet norėčiau parodyt kam nors kas gerai gaudosi.
Gal galėtų kas užmest akį, pro kur ten gali leisti ir parekomenduot kas galėtų užsiimti sutvarkymu Vilniuje?
medkirtys rašė:Sveiki,
apsitepalavęs mano variklis 1,9 81kw, nuploviau prieš tech ir tiek, bet norėčiau parodyt kam nors kas gerai gaudosi.
Gal galėtų kas užmest akį, pro kur ten gali leisti ir parekomenduot kas galėtų užsiimti sutvarkymu Vilniuje?
O šiaip jei variklis išplautas, bandyk stebėti pro kur pradės sunktis tepalas... 
medkirtys rašė:Senokai jau nuplautas buvo, prieš ~2k ar 3k.
Kai tepalus keitė, sakė ne pro tepalo aušintuvą, bet realiai, tai kažkur ten apačioj varo, nes viršus kaip ir gražus
Šiaip sunku kažką pasakyti, kai nieko nematai... Galima ilgai ir nuobodžiai spėlioti... 
medkirtys rašė:Tai ir tikiuosi, kad atsilieps koks geras dėdė kuris turi duobę ar jei matosi ir iš viršaus galėtų pažiūrėti
Nesmagu kai tepalai varva
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias