Sveiki, gal žinote kur pietinėje Vilniaus dalyje galima rasti estakadą/rampą?
Reikia palįsti šį bei tą pasitvarkyti.
Mindaugas1978 rašė:Sveiki, gal žinote kur pietinėje Vilniaus dalyje galima rasti estakadą/rampą?
Reikia palįsti šį bei tą pasitvarkyti.

kažkada nuėmiau variklio dugno apsaugą, tai būtų gerai surasti kur vėl galima užsidėti būtų..dolcis rašė:Maciau lyg ir estakada Seskinej Buivydiskiu ir ozo gatves kur susikerta mazdaug ten,kur prasideda Buivydiskiu gatve,tarkim vaziuoji nuo Akropolio ozo gatve ir pasisuki i Buivydiskiu gatve ir iskart kazkur po kaire turetu but ten estakada


Beje, ten BMW servisas jei ką.Meshqis rašė:Į Durpių nevažiuok, bo ir taip daug auto.
Ir šiaip ta rampa užstatyta jei vis dar yra. O jei yra, tai servisiuko meistriukai išėję gerai pažvengsBeje, ten BMW servisas jei ką.
Daug nesikuklinu
reikia, tai reikia. Jei reikia kažką pačiam pasižiūrėti, tai vadinasi taip man reikia
O žvengti iš žmonių kurie ką nors daro/dirba, tai nelabai ir limpa
Aišku foto estakada baisoka jau atrodo. Neaišku kada foto daryta 

dolcis rašė:Maciau lyg ir estakada Seskinej Buivydiskiu ir ozo gatves kur susikerta mazdaug ten,kur prasideda Buivydiskiu gatve,tarkim vaziuoji nuo Akropolio ozo gatve ir pasisuki i Buivydiskiu gatve ir iskart kazkur po kaire turetu but ten estakada
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias