Mūsų PRAMOGOS (Vilniaus meet'ų metu)
Sveiki klubiečiai. Už poros savaičių šeštadieniui t.y. sausio 19d. 11:00 val. aš užrezervavau šaudyklą Vilniuje šalia kalnų parko. Šaudykla vadinasi "Šūvio akademija".
Kviečiu visus norinčius prisijungti pašaudyti koviniais ginklais. Ten jau ne karta lankemės, puikus instruktorius, ypač didelis ginklų pasirinkimas.
Orientacinė kaina už pašaudymą: jei pirmam kartui galbūt užteks 50-60 lt optimaliai pašaudyti reikia 80-90lt kas norės sugriauti šaudyklą tai 100lt ir dar brangiau
žodžiu viskas priklauso iš kiek rūšių ginklų norėsite šaudyti ir kiek šūvių. Jei susirinks grupelė žmonių, žinoma bus truputį nuolaidų.
(Aš asmeniškai renkuosi vieną pistoletą ir 50 šūvių (vienam kartui pašaudyti per akis) tai kainuoja apie 80 Lt.)
Kas norės dalyvauti, pasirašykite čia.
Kviečiu visus norinčius prisijungti pašaudyti koviniais ginklais. Ten jau ne karta lankemės, puikus instruktorius, ypač didelis ginklų pasirinkimas.
Orientacinė kaina už pašaudymą: jei pirmam kartui galbūt užteks 50-60 lt optimaliai pašaudyti reikia 80-90lt kas norės sugriauti šaudyklą tai 100lt ir dar brangiau
(Aš asmeniškai renkuosi vieną pistoletą ir 50 šūvių (vienam kartui pašaudyti per akis) tai kainuoja apie 80 Lt.)
Kas norės dalyvauti, pasirašykite čia.