Puslapis 13

Mūsų PRAMOGOS (Vilniaus meet'ų metu)

StandartinėParašytas: 2013 Sau 07 15:32
copymaster
Sveiki klubiečiai. Už poros savaičių šeštadieniui t.y. sausio 19d. 11:00 val. aš užrezervavau šaudyklą Vilniuje šalia kalnų parko. Šaudykla vadinasi "Šūvio akademija".
Kviečiu visus norinčius prisijungti pašaudyti koviniais ginklais. Ten jau ne karta lankemės, puikus instruktorius, ypač didelis ginklų pasirinkimas.
Orientacinė kaina už pašaudymą: jei pirmam kartui galbūt užteks 50-60 lt optimaliai pašaudyti reikia 80-90lt kas norės sugriauti šaudyklą tai 100lt ir dar brangiau :D žodžiu viskas priklauso iš kiek rūšių ginklų norėsite šaudyti ir kiek šūvių. Jei susirinks grupelė žmonių, žinoma bus truputį nuolaidų.
(Aš asmeniškai renkuosi vieną pistoletą ir 50 šūvių (vienam kartui pašaudyti per akis) tai kainuoja apie 80 Lt.)
Kas norės dalyvauti, pasirašykite čia. :)

Re: Mūsų PRAMOGOS

StandartinėParašytas: 2013 Sau 11 07:59
Stimorol
Jeigu butu norinciu siam savaitgaliui ir jeigu butumem ne dviese o daugiau as irgi sudalyvauciau. turetu buti idomu kai uz lango ziema... Ziureti zinute zemiau:

"Sveiki draugai,

Nauji metai – nauji iššūkiai, todėl tradiciškai kviečiame įsimintinai pradėti naujus
metus pirmajame 2013 m. Plytinės kartodromo ir
JOMA-SPORT Lietuva organizuojamame turnyre, bei varžytis Plytinės kartodromo trasoje
dėl puikių JOMA-SPORT Lietuva įsteigtų prizų.
JOMA - tai garsus Ispanijos sportinis prekinis ženklas, pripažintas kaip vienas iš
labiausiai paplitusių Ispanijoje ir gerą vardą turintis
visame pasaulyje. JOMA aprangą bei avalynę dėvi Ispanijos Karališkosios lengvosios
atletikos atstovai, Ispanijos „Davis cup“ rinktinė, taip
pat futbolo komandos „Valencia“ (Ispanija), „Fiorentina“ (Italija), Standarto
„Liege“ (Belgija) bei daugelis kitų. Šiemet JOMA aprangą
pasirinko ir lietuviams gerai žinoma krepšinio komanda „Estudiantes“ (Ispanija).
JOMA yra neabejotini lyderiai salės futbolo avalynės
gamyboje, todėl nenuostabu, kad salės futbolo Europos bei Pasaulio žvaigždės mielai
dėvi JOMA avalynę.

Sportui ir aktyviam laisvalaikiui skirtas prekes rasite KAREIVIŲ g. 11, Vilniuje ir
Perkūno al. 5, Kaune.
Daugiau informacijos: http://www.joma-sport.lt (
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... FojPSg&s=1 )

Turnyras vyks sausio 12 d. (šeštadienį) 16 val. Plytinės kartodrome
Startinis mokestis: 80 lt

Registracija turnyro dalyviams:
el. paštu: [email protected] ( mailto:[email protected] )
tel. +370 699 56 704

Varžybų eiga:
Dalyviai padalinami į grupes burtų kelių (ne daugiau kaip po 8 žmones). Jei dalyvių
yra daugiau kaip 8, jie padalinami į 2 grupes, jei daugiau
kaip 16 į 3 grupes ir t.t.
Varžybų formatas:
- I pusfinalis (5 ratai).
- II pusfinalis (5 ratai).
Iš kiekvienos grupės atrenkami pirmą , antrą ir trečią* vietą užėmę dalyviai, kurie
varžysis Finale. Kiti dalyviai dėl patekimo į
finalą varžysis atrankiniose važiavimose.

- I atrankinis važiavimas (5 ratai);
- II atrankinis važiavimas (5 ratai);
Iš kiekvienos grupės atrenkami pirmą, antrą* vietą užėmę dalyviai, kurie varžysis
Finale.
- Finalas (8 ratai**);

* atrenkamų dalyvių skaičius gali kisti atsižvelgiant į bedrą dalyvių skaičių.
** ratų skaičius gali keistis atsižvelgiant į oro sąlygas.

Laiškas internete (
http://mailer.promosportas.lt/index.php ... 81166986ee
)
"

Re: Mūsų PRAMOGOS

StandartinėParašytas: 2013 Sau 14 19:56
Meshqis
Po trumpo (kaip nekeista) pasitarimo su žmona, ji man leido pasitūsinti šaudykloje. ;) Taigi, dedu savo penktą leteną už. ;) Tikiuosi ir daugiau mūsų bus.

Re: Mūsų PRAMOGOS

StandartinėParašytas: 2013 Sau 14 23:17
copymaster
Meshqis rašė:Po trumpo (kaip nekeista) pasitarimo su žmona, ji man leido pasitūsinti šaudykloje. ;) Taigi, dedu savo penktą leteną už. ;) Tikiuosi ir daugiau mūsų bus.

dziugu girdet :D

Re: Mūsų PRAMOGOS

StandartinėParašytas: 2013 Sau 19 16:00
Meshqis
Kagi, labai smagiai pasišaudėm. Tik aišku reikėtų daugiau pištalėtų išbandyti kitakart. O šiaip labai smagus dalykas.

Re: Mūsų PRAMOGOS

StandartinėParašytas: 2013 Sau 20 19:53
[Ed@n0s$s]
Kiek valiutos palikot?

Re: Mūsų PRAMOGOS

StandartinėParašytas: 2013 Sau 20 21:04
copymaster
[Ed@n0s$s] rašė:Kiek valiutos palikot?

70 lt uz pistoleta Glock (naudojamas LR policijos) arba Zigzauer (Ziga) 50 soviniu kiekvienam ir 1 val saudyklos su taikiniais, ausinem ir t.t. :) Papyskinom gerai :dance:
Instruktoriaus neemem, bet jei imti kelias rusis labiau egzotisku ginklu tuomet instruktorius reikalingas, ne taip ten viskas paprasta... :)

Re: Mūsų PRAMOGOS

StandartinėParašytas: 2013 Sau 31 10:22
Bronislavas
O kiek jusu buvo?

Re: Mūsų PRAMOGOS

StandartinėParašytas: 2013 Sau 31 11:29
copymaster
Bronislavas rašė:O kiek jusu buvo?

buvom trise, bet is klubo tik Meshqis buvo :)

Re: Mūsų PRAMOGOS

StandartinėParašytas: 2013 Kov 22 01:09
copymaster
planuojame pasivazinejima kartingais, visa info cia: http://passat-club.lt/forum/viewtopic.php?f=25&t=19154
8-)