EdvinasLT rašė:Sveiki gal kas parekomenduos duos kontaktus (ar gal pats kas užsiima) kur nuvažiuoti pasistatyti mašina ant kompo, dega epc ir variklio gedimo lemputė (ar kaip ten ji besivadintu) reikia ieškot bėdos, o esu nevietinis dar čia tvarkyt passat'o neteko.. Ačiū.
P.s. Aišku būtu geriau ne kosminėm kainom
P.s.s. Ką tik buvau passat'e epc nebedega, bet vistiek reikia ieškot problemu.
DeathLT rašė:Sveiki,
kur patartumet Vilniuje kreiptis del turbinos? Lyg ir daviklis/reguliatorius durniuoja bet reikia pasitikrint ir atitinkamai spręst (valyt, restauruot ar pakeist tik daviklį).
Dėkui.
Andrius8 rašė:DeathLT rašė:Sveiki,
kur patartumet Vilniuje kreiptis del turbinos? Lyg ir daviklis/reguliatorius durniuoja bet reikia pasitikrint ir atitinkamai spręst (valyt, restauruot ar pakeist tik daviklį).
Dėkui.
Sveikas, netingėkit paieškoti forume informacijos.
Pasižiūrėk čia:http://passat-club.lt/forum/viewtopic.php?f=82&t=18523
manau, tau patars ir pasakys ką reik daryti.
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių