Reikia vilnieciu isminties del servisu

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė matasd » 2013 Bal 20 21:25

Ieskau kas kokybiskai pakeistu b6 varikli ( 2.0 dyzelis, 103 kw, mech, kodas BMP) Kokia mazdaug keitimo kaina? Dar tuo paciu dirzo komlekta reiktu keisti. Bosh Komplekto kaina ~600lt atrodo, kiek keitimas? Gal ka rekomenduotumete vilniuje?
matasd
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2013 Kov 13 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė EdvinasLT » 2013 Bal 22 10:58

Sveiki gal kas parekomenduos duos kontaktus (ar gal pats kas užsiima) kur nuvažiuoti pasistatyti mašina ant kompo, dega epc ir variklio gedimo lemputė (ar kaip ten ji besivadintu) reikia ieškot bėdos, o esu nevietinis dar čia tvarkyt passat'o neteko :D.. Ačiū.

P.s. Aišku būtu geriau ne kosminėm kainom :)
P.s.s. Ką tik buvau passat'e epc nebedega, bet vistiek reikia ieškot problemu.
VW Passat 1995m. 1.8 66kW Universalas Benzinas/Dujos
VW Passat 1998m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas
VW Passat 2001m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas/Dujos
Vartotojo avataras
EdvinasLT
 
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2011 Kov 31 21:41
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.8 T

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Andrius8 » 2013 Bal 22 11:20

EdvinasLT rašė:Sveiki gal kas parekomenduos duos kontaktus (ar gal pats kas užsiima) kur nuvažiuoti pasistatyti mašina ant kompo, dega epc ir variklio gedimo lemputė (ar kaip ten ji besivadintu) reikia ieškot bėdos, o esu nevietinis dar čia tvarkyt passat'o neteko :D.. Ačiū.

P.s. Aišku būtu geriau ne kosminėm kainom :)
P.s.s. Ką tik buvau passat'e epc nebedega, bet vistiek reikia ieškot problemu.


Pabandyk kreiptis čia:http://passat-club.lt/forum/viewtopic.php?f=82&t=18523 :)
Vartotojo avataras
Andrius8
 
Pranešimai: 3775
Užsiregistravo: 2011 Gru 15 21:49
Miestas: Trakai
Has thanked: 167 times
Been thanked: 246 times
Passat modelis: B5
Variklis: 1.9 tdi 66kw (AHU)

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė EdvinasLT » 2013 Bal 22 15:26

Ir dar vienas klausimas šiandien nuo manęs, ieškau kas gerai tvarko poliruoja Vilniuje priekinius langus galvoju atvaryti kita sav tėvuko mašina į vilnių ir paieškoti kas galėtu sutvarkyti, yra labai baisai drūžėm storom nuo valytuvų nubraižytas priekinis stiklas gal kas rekomenduos gerus specialistus galinčiu Vilniuje užpoliruota ar dar ka padaryti? Nes gal jis dar užpoliruojamas Šiauliuose vienoje fyrmoje sakė reikia langa keist, o kitoje sako reikia dar pasikonsultuot gal ir išeitu užpoliruoti. O jei keisti tai Grand Senic langas priekinis su lietaus davikleis nėra pigus malonumas jei naujas :)
VW Passat 1995m. 1.8 66kW Universalas Benzinas/Dujos
VW Passat 1998m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas
VW Passat 2001m. 1.8T 110kW Universalas Benzinas/Dujos
Vartotojo avataras
EdvinasLT
 
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2011 Kov 31 21:41
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.8 T

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Gintarinispasatas » 2013 Geg 04 10:29

sveiki, gal kas is vilnieciu galetu nukreipt teisinga linkme? Ieskau prie gariunu serviso, kuris uzsiima kebulais, jei konkreciau reik tvarkyt dureles, keist duru vyrius. Vienam servise minejo, kad ten kazkur netoli yra kazkoks oficialus vw ar audi servisas, kuris tuo uzsiima. Gal kas galetu nukreipt konkreciau?
Audi B4 sedanas TDI 1Z + remap`as (perleista)
B5 sedanas TDI AFN + remap'as (perleistas)
A4 B6 avantas TDI AVF + remap`as(perleista)
Passat B5+ 1.9 TDI 4motion EX
Skoda octavia scout 4x4 +remap'as EX
Skoda octavia 2.0 TDI CR 4x4 EX
Volvo S60 2.4D
Vartotojo avataras
Gintarinispasatas
 
Pranešimai: 1642
Užsiregistravo: 2011 Bal 09 21:48
Miestas: Anyksciu raj. - Norvegija
Has thanked: 88 times
Been thanked: 56 times
Passat modelis: B5.5
Variklis: AVF

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Meshqis » 2013 Geg 04 12:42

priesais elektrine, tik labiau link turgaus reikia pavaziuot.
Passat B6 2006 universalas 2.0TDI DSG 103kW
Vartotojo avataras
Meshqis
Klubo narys
 
Pranešimai: 4495
Užsiregistravo: 2010 Spa 08 21:12
Miestas: Vilnius
Has thanked: 169 times
Been thanked: 164 times
Passat modelis: B6

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė e2ka » 2013 Geg 04 13:31

tj priesais elektrine lygtais vw centras
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
e2ka
 
Pranešimai: 2971
Užsiregistravo: 2012 Vas 01 17:07
Miestas: Vilnius
Has thanked: 29 times
Been thanked: 66 times
Passat modelis: B5.5
Variklis: BAU & AWX 4mo

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė DeathLT » 2013 Geg 06 11:46

Sveiki,

kur patartumet Vilniuje kreiptis del turbinos? Lyg ir daviklis/reguliatorius durniuoja bet reikia pasitikrint ir atitinkamai spręst (valyt, restauruot ar pakeist tik daviklį).

Dėkui.
DeathLT
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2013 Bal 22 15:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė Andrius8 » 2013 Geg 06 17:41

DeathLT rašė:Sveiki,

kur patartumet Vilniuje kreiptis del turbinos? Lyg ir daviklis/reguliatorius durniuoja bet reikia pasitikrint ir atitinkamai spręst (valyt, restauruot ar pakeist tik daviklį).

Dėkui.

Sveikas, netingėkit paieškoti forume informacijos.
Pasižiūrėk čia:http://passat-club.lt/forum/viewtopic.php?f=82&t=18523
manau, tau patars ir pasakys ką reik daryti.
Vartotojo avataras
Andrius8
 
Pranešimai: 3775
Užsiregistravo: 2011 Gru 15 21:49
Miestas: Trakai
Has thanked: 167 times
Been thanked: 246 times
Passat modelis: B5
Variklis: 1.9 tdi 66kw (AHU)

Re: Reikia vilnieciu isminties del servisu

Standartinė DeathLT » 2013 Geg 07 13:46

Andrius8 rašė:
DeathLT rašė:Sveiki,

kur patartumet Vilniuje kreiptis del turbinos? Lyg ir daviklis/reguliatorius durniuoja bet reikia pasitikrint ir atitinkamai spręst (valyt, restauruot ar pakeist tik daviklį).

Dėkui.

Sveikas, netingėkit paieškoti forume informacijos.
Pasižiūrėk čia:http://passat-club.lt/forum/viewtopic.php?f=82&t=18523
manau, tau patars ir pasakys ką reik daryti.


Dekui, sis mano akiraty, taciau norisi daugiau variantu. Nors tikriausiai reiks nesimetyt ir kreiptis.
DeathLT
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2013 Bal 22 15:05
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių