Fable rašė:Bronislavai kada tu miegi?????????
As ne miegu, as laukiu!
Aisku, as floodinti nenoriu, bet turiu bota, kuris vietoj manes forume zinutes raso. Zinoma, kad kieciau atrodyciau uz prezidenta dar reikia pasistengti ir 10x daugiau pranesimu surinkti!
Del plovyklu, buvau as plovykloje Svaros meistrai. Man ten lempas poliravo.
Kai atvariau masina pasiimti - nebuvo pabaigos mano laimei. Nu tokie grazus zibintai pasidare. Beje, jie biski shaliavili, tai teko antra karta vaziuoti, kad iki galo viena zibinti nupoliruotu. Bet visiskai nemokamai. Labai buvau patenkintas. Beje, pas juos ir planuoju kebula poliruota arciau vasaros
Tad patariu uzsukti ir nors nusiplauti pas juos. Kainuos su sausinimu apie 14 Lt su klubo nario kortele! Aciu prezidentui!