Plovyklos Vilniuje

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė Fable » 2013 Kov 18 09:49

Bronislavai kada tu miegi?????????
VW Passat Variant B5 1.9 TDi AFN 81Kw, 97'
Vartotojo avataras
Fable
Klubo narys
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: 2011 Vas 22 20:58
Miestas: Vilnius
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Passat modelis: B5

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė copymaster » 2013 Kov 18 10:33

kai Bronislavas miega, jo atstovas spaudai nemiega :D
http://www.passat-club.lt/forum - cosy place for crazy people... :)
Vartotojo avataras
copymaster
 
Pranešimai: 8034
Užsiregistravo: 2009 Gru 29 18:12
Miestas: VILNIUS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 67 times
Passat modelis: B3
Variklis: 1,9d 50kW 1Y

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė Bronislavas » 2013 Kov 18 10:43

Aisku, as floodinti nenoriu, bet turiu bota, kuris vietoj manes forume zinutes raso. Zinoma, kad kieciau atrodyciau uz prezidenta dar reikia pasistengti ir 10x daugiau pranesimu surinkti! :lol:
Del plovyklu, buvau as plovykloje Svaros meistrai. Man ten lempas poliravo.
Kai atvariau masina pasiimti - nebuvo pabaigos mano laimei. Nu tokie grazus zibintai pasidare. Beje, jie biski shaliavili, tai teko antra karta vaziuoti, kad iki galo viena zibinti nupoliruotu. Bet visiskai nemokamai. Labai buvau patenkintas. Beje, pas juos ir planuoju kebula poliruota arciau vasaros ;)
Tad patariu uzsukti ir nors nusiplauti pas juos. Kainuos su sausinimu apie 14 Lt su klubo nario kortele! Aciu prezidentui!
Vartotojo avataras
Bronislavas
 
Pranešimai: 11120
Užsiregistravo: 2012 Lap 18 17:07
Has thanked: 611 times
Been thanked: 709 times

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė Bronislavas » 2013 Kov 18 10:44

Fable rašė:Bronislavai kada tu miegi?????????

As ne miegu, as laukiu!

Aisku, as floodinti nenoriu, bet turiu bota, kuris vietoj manes forume zinutes raso. Zinoma, kad kieciau atrodyciau uz prezidenta dar reikia pasistengti ir 10x daugiau pranesimu surinkti!
Del plovyklu, buvau as plovykloje Svaros meistrai. Man ten lempas poliravo.
Kai atvariau masina pasiimti - nebuvo pabaigos mano laimei. Nu tokie grazus zibintai pasidare. Beje, jie biski shaliavili, tai teko antra karta vaziuoti, kad iki galo viena zibinti nupoliruotu. Bet visiskai nemokamai. Labai buvau patenkintas. Beje, pas juos ir planuoju kebula poliruota arciau vasaros
Tad patariu uzsukti ir nors nusiplauti pas juos. Kainuos su sausinimu apie 14 Lt su klubo nario kortele! Aciu prezidentui!
Vartotojo avataras
Bronislavas
 
Pranešimai: 11120
Užsiregistravo: 2012 Lap 18 17:07
Has thanked: 611 times
Been thanked: 709 times

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė Jonasja » 2013 Kov 18 10:50

as ploviau tuose svaros meistruose, man nepatiko. blogai isvale vidu, beto davaziuot iki ju garazo galima vaziuokle issilauzyti pakeliui :D
Vartotojo avataras
Jonasja
Klubo narys
 
Pranešimai: 2108
Užsiregistravo: 2011 Gru 28 12:40
Miestas: Elektrenai - Vilnius
Has thanked: 106 times
Been thanked: 69 times
Passat modelis: B6
Variklis: 1.9 TDI 77kw (BKC)

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė Bronislavas » 2013 Kov 18 11:11

Jie su akcija "DROPUI - NE" :lol:
Na, musu kiemai nepasireiskia patogiu asfaltu be duobiu ir t.t.
Zinai, kol vienas ratas apvaziuoja duobe, kitas ivaziuoja i sekancia ;)
Kaip passat klubo narys atvaziavai? As tai tikrai likau patenkintas ju darbu
Vartotojo avataras
Bronislavas
 
Pranešimai: 11120
Užsiregistravo: 2012 Lap 18 17:07
Has thanked: 611 times
Been thanked: 709 times

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė Jonasja » 2013 Kov 18 11:51

Bronislavas rašė:Jie su akcija "DROPUI - NE" :lol:
Na, musu kiemai nepasireiskia patogiu asfaltu be duobiu ir t.t.
Zinai, kol vienas ratas apvaziuoja duobe, kitas ivaziuoja i sekancia ;)
Kaip passat klubo narys atvaziavai? As tai tikrai likau patenkintas ju darbu

atvaziavau su kuponu, dar poto blem ir pastate tokioj vietoj prie balos tai kol atvaziavau pasiimt buvo jau aptaskyta :D
Vartotojo avataras
Jonasja
Klubo narys
 
Pranešimai: 2108
Užsiregistravo: 2011 Gru 28 12:40
Miestas: Elektrenai - Vilnius
Has thanked: 106 times
Been thanked: 69 times
Passat modelis: B6
Variklis: 1.9 TDI 77kw (BKC)

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė Andrius799 » 2013 Kov 18 12:09

Na as ir tada pasakysiu savo nuomone apie pirma apsilankyma ..Svaros Meistrus" , buvau pas juos kovo pradzioje. Kas liecia privazevima tai tikrai ten pas juos akcija "dropui ne" . Ploviau masina su akcija 18lt ( kebulo plovimas, slenksciu valymas, vaskavimas ir dziovinimas) na dar pasiule plius stipresniu vasku praeiti us 5lt (Sonax). Rezultatas: is pirmo zvilgsnio visai nieko, nes kai visa ziema neplauta ir pamatai nuplauta, tai ojojoi kokia svari atrodo, beeet pasiziurejus is arciau ir idemiau tai daug kur buvo sampuno sudziuvusio(paciokai :D ) ir slenksciai nuvalyti siaip sau, nusausinta ir manau buvo ne iki galo. Aptarnavimas tai visai nieko, malonus zmones dirba :) .Jei reiktu ivertinti tai 7 is 10 :)
Vartotojo avataras
Andrius799
 
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2011 Kov 11 18:17
Miestas: Vilnius
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0 time
Passat modelis: B5
Variklis: 1.9 TDI AFN 81kW

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė Bronislavas » 2013 Kov 18 12:19

Na, as pats dirbau plovykloje apie 5-6 men. Tikrai visada stengiausi plauti gerai, bet budavo, aisku, ir klaidu ;) labai nervino klientai, kuriem isplauni koki guoli antra, tai ateina ir vos ne su padidinimo stiklu ziuri nedaplovimus/nedasiurbimus. Vat tokie tai nervindavo :evil:
Vartotojo avataras
Bronislavas
 
Pranešimai: 11120
Užsiregistravo: 2012 Lap 18 17:07
Has thanked: 611 times
Been thanked: 709 times

Re: Plovyklos Vilniuje

Standartinė Jonasja » 2013 Kov 18 12:21

matai jokio skirtumo ar tu su 2 golfu ar su mersu nauju, moki uz paslauga tai nori ja ir gauti ;)
Vartotojo avataras
Jonasja
Klubo narys
 
Pranešimai: 2108
Užsiregistravo: 2011 Gru 28 12:40
Miestas: Elektrenai - Vilnius
Has thanked: 106 times
Been thanked: 69 times
Passat modelis: B6
Variklis: 1.9 TDI 77kw (BKC)

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias