
Bronislavas rašė:Kreipkis pas Daryla. Jam daze visa masina, Alex95 daze stoga. Visi patenkinti. Tik, deja, Kowno :/

Vaidas rašė:Atleiskit jam, kai pabūni Vokietijoj, tas 100km taip juokingai atrodo.

Dar ir atrakcija bus 

o ir vairuot i viena puse dvieju masinu nelabai pavyks. + gaist laika, tam kad kitam miesta masina tvarkyt???
Negi Jus jaunimas ant tiek neturit ka veikt? 
bemmbis rašė:Gal yra variusių prieš pirkimą auto į Moller patikrai? Ar idėmiai ir nuodugniai ištikrina?
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių