Meshqis rašė:Mano gatvėj dirba ex klubietis. Toks mažiukas servisiukas. Tik reiktų atvažiuoti ir palikti mašiniuką, jei bus užsiėmę. Apie kainas pakalbėtum vietoj. http://sarasauto.lt/kontaktai/ Puslapis kopintas nuo kažkokio amerikoniško, tai adresas tikrai ne tas.
Durpių gatvė, į servisą įvažiavimas į tokį didelį kalniuką.



aisku ne su kosminem kaimom bet tikrai kokybiskai:)
parametras rašė:Sveiki forumieciai
Gal kas žino kur vilniuje ratlankius taiso-tiesina?aisku ne su kosminem kaimom bet tikrai kokybiskai:)
Aciu!
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias