Vokietija

Lietuviams iš viso pasaulio.

Re: Vokietija

Standartinė Aivarasbaltas » 2017 Gru 19 13:04

Sveiki visi. Gyvenu Crailsheim (pusiaukele tarp Stuttgarto ir Niurbengo.)
Kas liečia situacija dėl LT registracijos galiu pasakyti iš patirties. Rašiau daug ir ilgai kad išsamiai nušviest situacija bėt juodraščio neleido išsaugoti taigi trumpai.
Oficialiai galima su užsienietiška ES registracija važinėtis Vokietijoje iki vienerių metų su ne ES registracija iki puses metų visoje ES.
Atsikalbinėjimai maždaug aš tik vakar atvažiavau o jus irodykit tikrai nepadės jei jūsų gyvenamoji vieta yra deklaruota DE laikas bus skaičiuojamas nuo tada kada vieta buvo deklaruota ir mokesčiai už auto taip pat. Tai jūs paskui turėsite irodineti jiems kad jūs važnejate čia mažiau nel leista istatymo. Žinau ka sakau nes buvau papuoles i tokia situacija bėt man pavyko irodyti todėl pasekmiu pavyko išvengti.
Jei sustabdys policija dokumentų patikrai problemų neturėtu kilti pačio sustabde dar nebuvo bėt forumiečiai kuriuos kaip jie sako stabdo dažnai sumeluot neduos. Bedos prasidės tada kai jums už ta ar aną bus paskirta baudą ir jus "apsišviesite" ju duomenų bazeje. Tada jus "pramuš" per visur ir kabintis pradės prie ko tik gali.
Išimtis galetų gal tik būti dirbant DE per ofšora. Paskutinius 3 metus dirbau butent taip mokesčius mokėjau kitoje šalyje Rathause taip pat nesiregistravau taigi skaičiausi kaip komandiruotas o ne pastovus šalies gyventojas. Bet kadangi niekas dėl to pretenziju nepareiške tai žinios tik teorinės kaip būtų iš tikrujų jei būtų negaliu pasakyt.
Prieš puse metu deklaravau gyvenamaja vieta DE taigi šiuo metu vyksta automobilio paieškos pirkimui ir registracijai DE ir greičiausiai tai bus B7 Passat,as. :)
Aivarasbaltas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2017 Gru 19 02:11
Miestas: Crailsheim
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: Neturiu

Re: Vokietija

Standartinė Bronislavas » 2017 Gru 19 13:59

Kaip sunku skaityti be kableliu... Nejau juos taip sunku sudelioti i savo vietas?

Aivarasbaltas rašė:Atsikalbinėjimai maždaug aš tik vakar atvažiavau o jus irodykit tikrai nepadės jei jūsų gyvenamoji vieta yra deklaruota DE laikas bus skaičiuojamas nuo tada kada vieta buvo deklaruota ir mokesčiai už auto taip pat.


O jeigu ir LT registruotas esi? : ) kas tada?
Vartotojo avataras
Bronislavas
 
Pranešimai: 11120
Užsiregistravo: 2012 Lap 18 17:07
Has thanked: 611 times
Been thanked: 708 times

Re: Vokietija

Standartinė Aivarasbaltas » 2017 Gru 19 14:24

Bronislavas rašė:Kaip sunku skaityti be kableliu... Nejau juos taip sunku sudelioti i savo vietas?

Aivarasbaltas rašė:Atsikalbinėjimai maždaug aš tik vakar atvažiavau o jus irodykit tikrai nepadės jei jūsų gyvenamoji vieta yra deklaruota DE laikas bus skaičiuojamas nuo tada kada vieta buvo deklaruota ir mokesčiai už auto taip pat.


O jeigu ir LT registruotas esi? : ) kas tada?

Tenka pripažinti jog gramatika pas mane "šlubuoja" kita karta stengsiuos labiau. :-$
Tada kai man buvo kile problemų, būtent ir buvau registruotas ir LT ir DE. Vokiečių VMI tas neidomu. Moki mokesčius DE vadinasi mokesti už auto (ne už kelius kaip kažkas sakė) irgi būk malonus susimokėti. ;)
Ta prasme aš nieko nenoriu agituoti žūt, būt laikytis šalies istatymų, tik pasidalinau savo patirtimi, o toliau tai jau kekvieno asmeninis reikalas. Asmeniškai aš dar kartą i panašią situaciją pakliūti nenoriu, todėl metų bėgyje nuo deklaravimo auto keisiu.
Aivarasbaltas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2017 Gru 19 02:11
Miestas: Crailsheim
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Passat modelis: Neturiu

Re: Vokietija

Standartinė Bronislavas » 2017 Gru 23 18:51

Reiskias, turint vokiska ir lietuviska registracija, pvz, 10 metu, nusiperki auto Lietuvoje ir nuvarius pirma karta i Vokietija, reikes susimoketi mokesti uz 10 metu? Absurdas
Vartotojo avataras
Bronislavas
 
Pranešimai: 11120
Užsiregistravo: 2012 Lap 18 17:07
Has thanked: 611 times
Been thanked: 708 times

Re: Vokietija

Standartinė Tomas321999 » 2017 Gru 26 18:17

Bronislavas rašė:Reiskias, turint vokiska ir lietuviska registracija, pvz, 10 metu, nusiperki auto Lietuvoje ir nuvarius pirma karta i Vokietija, reikes susimoketi mokesti uz 10 metu? Absurdas


Jie skaiciuoja laika nuo kada masina ant taves yra. Jei norit vazinet vokietijoj su LT registracija ir nemoket baudu, registruokit masinas ant draugu, giminaiciu
Tomas321999
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2017 Rgs 25 22:54
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Ankstesnis

Grįžti į Užsienis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron