Tanagra aferistai

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Tanagra aferistai

Standartinė preacher » 2016 Sau 22 00:44

Nu tanagra tai atsilikeliai yra, jie labai letu apsuku, pvz savaitgali man skubiai prireike stabdziu kaladeliu, internetu nusipirkau ir pasirinkau atsiemimo vieta ukmerges g. vilniaus padaliny. Tiesa prie pirkimo palikau komentara, kad preke reikalinga siandien. Skambinu i parde sakau padariau pirkima ir pan, ar galiu atvaziuot atsimt? sako ne. Kodel? internetiniu klientu savaitgali neaptarnaujam :D tai sakau kur beda? neturit siu detaliu vietoje? Turim, bet ne internetiniams klientams :D tai esme tokia kad nera darbuotojo, kuriam suteikta teise uzdeti varnele tam tikroje vietoje.... nu KOLCHOZAS visiskas. (tiesa ten siek tiek ir pacio klaida, pirkimo taisyklese tai parasyta, bet esme ne cia, o cia kad dirba bet nedirba savaitgaliais). Beja ir as esu skriejika kazkada nusipirkes is tanagros bosh dezuteje buvo no name skriejikas idetas :)
Bet ir su eoltu panasi situacija, nesugeba kataloge bagazinei amortiko surast... taip jau yra su tais grand pardavejais. Deja kartais renkiesi ta kuris dirba reikiamu laiku. O seip, tai visokias tanagras paprastam mirtingam turbut reiktu apeit.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
preacher
 
Pranešimai: 1606
Užsiregistravo: 2013 Spa 30 18:43
Miestas: Vilnius
Has thanked: 14 times
Been thanked: 76 times
Passat modelis: B6
Variklis: 2.0 TDI

Re: Tanagra aferistai

Standartinė Dasfis1 » 2016 Sau 23 15:49

For saulyooz,skaityk atidziau kas parasyta o tada komentuok !!!
Dasfis1
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2016 Sau 18 16:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: Tanagra aferistai

Standartinė saulyooz » 2016 Sau 23 19:26

Dasfis1 rašė:For saulyooz,skaityk atidziau kas parasyta o tada komentuok !!!

tai aš viską atidžiai ir perskaičiau ir sakau ką matau, kad viskas pletkų lygyje:
Dasfis1 rašė: BLA BLA BLA...tai pazystamiems pasipasakojau apie problema tai sake esa girdejo tokiu bajeriu vokiskoj dezutej kitaiska dalis su nutritais nr. ...BLA BLA BLA

ar tu kur nors įrodei, kad ten kinietiška dalis įdėta buvo? Foto ar dar kaip nors? Paprašei parduotuvėj antrą kartą nuvaręs ant durniaus, kad parodytų tokią pat detalę ar ji bus su nutrintais nr ir pan ? Ar dėl to, kad girdėjai, kad kažkurioj parapijoj kažkam kažkada kažkaip panašiai yra buvę - tai bus ir tau taip :D čia panašu į ligos diagnozavimą google pagalba - pagal kitų pojūčius spręsti kas tau yra :D
aš kažkodėl manau, kad ten bus pasiaus aprašytas variantas :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
saulyooz
 
Pranešimai: 674
Užsiregistravo: 2009 Vas 15 15:36
Miestas: Kaunas
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times
Passat modelis: Neturiu
Variklis: 1.4 TSI

Ankstesnis

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių