Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Vilniaus miesto narių forumas.

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė Jonasja » 2015 Bir 02 12:04

e2ka rašė:
Jonasja rašė:
e2ka rašė:paklausiu eilini karta kur kas :D paskutini kart kur pyliaus nuwyle mane meistrai sako kiaura kazkir bet kur bbz. tj klausimas kur patikimai kreiptis kad rastu skylute? :) yra daug stendu kad pildo bet kad nebutu vel taspats

http://www.kondicionierius.lt kiek tvarkes auto ten patikimai kol kas ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

o cia prie ozo buvai ar ukmerges?

ukmergės
Vartotojo avataras
Jonasja
Klubo narys
 
Pranešimai: 2108
Užsiregistravo: 2011 Gru 28 12:40
Miestas: Elektrenai - Vilnius
Has thanked: 106 times
Been thanked: 69 times
Passat modelis: B6
Variklis: 1.9 TDI 77kw (BKC)

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė mentalitetas » 2015 Lie 01 18:31

kagi, pasinaudojau as cia kazkieno rekomendacijom del kondicionierius.lt, na ir dabar nzn ka galvot, ar cia mane apsuko, ar tikrai uz kazkoki radiatoriuksti virs 200eu yra normalu?
Vartotojo avataras
mentalitetas
 
Pranešimai: 729
Užsiregistravo: 2015 Kov 19 00:10
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 25 times
Passat modelis: B6
Variklis: 2.0 TDI

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė preacher » 2015 Lie 01 19:16

mentalitetas rašė:kagi, pasinaudojau as cia kazkieno rekomendacijom del kondicionierius.lt, na ir dabar nzn ka galvot, ar cia mane apsuko, ar tikrai uz kazkoki radiatoriuksti virs 200eu yra normalu?


Apsuko, kazkoks radiatoriukstis vertas vos poros euru. O va kai tu pas mus visazinis, ir neparasai kondensatorius tai ar garintuvas, kaina su keitimu ar be, su garantija ir be? Manau supratai esme.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
preacher
 
Pranešimai: 1606
Užsiregistravo: 2013 Spa 30 18:43
Miestas: Vilnius
Has thanked: 14 times
Been thanked: 76 times
Passat modelis: B6
Variklis: 2.0 TDI

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė mentalitetas » 2015 Lie 02 06:52

zinau tik kad kondicionieriaus radiatorius, pakeitimas su papildymu 230
Vartotojo avataras
mentalitetas
 
Pranešimai: 729
Užsiregistravo: 2015 Kov 19 00:10
Miestas: Vilnius
Has thanked: 0 time
Been thanked: 25 times
Passat modelis: B6
Variklis: 2.0 TDI

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė bsenot » 2015 Lie 02 07:45

mentalitetas rašė:zinau tik kad kondicionieriaus radiatorius, pakeitimas su papildymu 230

Tai reikėjo pasakyti kad prieš keičiant pasakytų remonto kainą. O jeigu tu sutikai taisyti už tokią kainą, tai reiškia ji tau priimtina.
bsenot
 
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2011 Kov 28 21:26
Miestas: Vilnius
Has thanked: 6 times
Been thanked: 11 times
Passat modelis: B5.5
Variklis: 1.9 TDI (AVF)

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė Darius S » 2017 Kov 18 19:07

Artėja sezonas, gal ką sudomins. Teko čia praėjusią vasarą ne kartą lankytis. Pildymas kainavo 10€ (opel omegos, buvo visiškai tuščia). Po papildymo praėjus savaitei patikrino, ar niekur neleidžia (su UV) ir pasirašė garantiją, deja, dar po 3 dienų sistema jau buvo tuščia :D Vamzdeliai niekur neleido, praleido pro AC siurblį, kuris nesimato pakėlus kapotą. Atvežiau kitą dėvėtą siurblį (didžiausia klaida, siurblį reik dėt naują), pakeitė už 30€, papildė nemokamai, nes jau garantija pasirašyta buvo. Nelaikė ir tas siurblys. Nupirkau naują - netiko, teko gražinti... Likusią vasarą pratempiau (kai buvo labai karšta, tai pasipildžiau dar porą kart po 10€, kad nešust mašinoj) ir pardaviau mašiną, ko paasekoje grįžau pria pasato :)

Šalia yra ir kitas pildymas, jis matomas nuo Ozo gatvės, būtent šitas šiek tiek giliau.

Kontaktai:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Darius S
 
Pranešimai: 249
Užsiregistravo: 2011 Rgs 06 15:06
Miestas: Vilnius
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Passat modelis: B8
Variklis: 2.0 BI-TDI

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė preacher » 2017 Kov 18 21:24

:D juokas ima, kai uz 10 eur pildo ir dar garantija raso... o jeigu dar zinotumet ka jum ten ipila uz 10 euru, susimastytumet..

Pacituosiu meistro zodzius (Vilniui uzsiima tuom ir maziausia jo kaina 25 eur pildymas): - Kuo daugiau garažinìų kur pildo pusvelčiui tuo man geriau, nes paskui ju klientai važiuoja pas mane ir pasakoja savo istorijas.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
preacher
 
Pranešimai: 1606
Užsiregistravo: 2013 Spa 30 18:43
Miestas: Vilnius
Has thanked: 14 times
Been thanked: 76 times
Passat modelis: B6
Variklis: 2.0 TDI

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė Darius S » 2017 Kov 18 22:16

preacher rašė::D juokas ima, kai uz 10 eur pildo ir dar garantija raso... o jeigu dar zinotumet ka jum ten ipila uz 10 euru, susimastytumet..

Pacituosiu meistro zodzius (Vilniui uzsiima tuom ir maziausia jo kaina 25 eur pildymas): - Kuo daugiau garažinìų kur pildo pusvelčiui tuo man geriau, nes paskui ju klientai važiuoja pas mane ir pasakoja savo istorijas.


Aš nežinau, kuo pildo ir už 25€ ir už 55€, manau, jog pila ten ne vandenį ir ne langų skystį, piltų jis ten kokį šlamštą, tai jo garažiukas ten ilgai nestovėtų, patikėk. O kainos labai stipriai pakritusios buvo praėjusiais metais, šiemet nemanau, kad kas keisis. Man juokingiau, kai stovi aparatas AC prie rimi parduotuvės ir pildymas 50€ ir kitą dieną pildytojų jau nesurasi, vat tokiais tai abejočiau.
Vartotojo avataras
Darius S
 
Pranešimai: 249
Užsiregistravo: 2011 Rgs 06 15:06
Miestas: Vilnius
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Passat modelis: B8
Variklis: 2.0 BI-TDI

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė Darius S » 2017 Geg 19 16:20

Darius S rašė:Artėja sezonas, gal ką sudomins. Teko čia praėjusią vasarą ne kartą lankytis. Pildymas kainavo 10€ (opel omegos, buvo visiškai tuščia). Po papildymo praėjus savaitei patikrino, ar niekur neleidžia (su UV) ir pasirašė garantiją, deja, dar po 3 dienų sistema jau buvo tuščia :D Vamzdeliai niekur neleido, praleido pro AC siurblį, kuris nesimato pakėlus kapotą. Atvežiau kitą dėvėtą siurblį (didžiausia klaida, siurblį reik dėt naują), pakeitė už 30€, papildė nemokamai, nes jau garantija pasirašyta buvo. Nelaikė ir tas siurblys. Nupirkau naują - netiko, teko gražinti... Likusią vasarą pratempiau (kai buvo labai karšta, tai pasipildžiau dar porą kart po 10€, kad nešust mašinoj) ir pardaviau mašiną, ko paasekoje grįžau pria pasato :)

Šalia yra ir kitas pildymas, jis matomas nuo Ozo gatvės, būtent šitas šiek tiek giliau.

Kontaktai:


Šiemet pildymas pabrangęs - 15€.
Vartotojo avataras
Darius S
 
Pranešimai: 249
Užsiregistravo: 2011 Rgs 06 15:06
Miestas: Vilnius
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Passat modelis: B8
Variklis: 2.0 BI-TDI

Re: Kondicionierių pildymas Vilniuje. Gal kas užsiima tuo?

Standartinė CTAPblK » 2017 Geg 20 23:57

Ozo 6 iki 500gr 10eu nuo 500gr iki kazkiek 15eu
Buvau pries du metus. Sake kad tik 350gr freono buvo. Ipile 600gr siandien galvoju profilaktiskai paziuresim kas ir kaip. Tai issiurbe 470gr. Per 2 metus 130.gr kazkur dingo.

Klientu jobstwajumac kiek turi.
CTAPblK
 
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2011 Spa 05 20:25
Miestas: VILNIUS
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times
Passat modelis: B6
Variklis: BKP

AnkstesnisKitas

Grįžti į Vilnius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių