Passat Club Lietuva - Registracija

Prisijungdami prie “Passat Club Lietuva” (toliau “mes”, “mūsų”, “Passat Club Lietuva”, “http://passat-club.lt/forum”), jūs pasižadate laikytis šių taisyklių. Jeigu nesutinkate laikytis visų šių taisyklių, nesiregistruokite ir/arba nenaudokite “Passat Club Lietuva”. Bet kuriuo metu mes galima pakeisti taisykles ir padarysime viską, kad jūs būtumėte apie tai informuotas, tačiau, kadangi ir toliau naudosite “Passat Club Lietuva” po pakeitimų, yra protinga reguliariai patikrinti šias taisykles patiems.

Registracijos formoje privalote nurodyti miestą, passat modelį. Taip pat svarbu žinoti, kad kiekvieno mėnesio pirmąją savaitę vyksta forumo dalyviu valymas ir visi neparašė bent 1 pranešimo yra šalinami. Atsiminkite, kad klubinė veikla nėra prievolė.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus, šalies kur talpinama “Passat Club Lietuva” arba Tarptautinius Įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai bus pranešta jūsų Interneto paslaugų teikėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad “Passat Club Lietuva” turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti bet kurią temą/žinutę bet kuriuo metu jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus teikiama jokioms trečioms šalims be jūsų sutikimo, tačiau nei “Passat Club Lietuva”, nei phpBB įsilaužimo atveju neprisiima atsakomybės dėl informacijos saugumo.

 
cron